Як виправити проблему з пристроєм запису звуку в Skype

Skype є досить поширеним і популярним додатком, в працездатності якого зацікавлене велика кількість людей. Це зовсім не дивно, оскільки Скайп дозволяє спілкуватися зі своїми родичами, друзями, які можуть перебувати на будь-якому континенті.

Для Скайпу неважливо, яку відстань між двома людьми, які висловили бажання поспілкуватися. Досить мати комп’ютерну техніку, на яку попередньо встановлений Skype.

Skype логотип

Іноді користувачі можуть зустріти проблему з пристроєм запису звуку в Skype

На жаль, в процесі спілкування може раптово виникати проблема, яка перешкоджає подальшому вільному спілкуванню. Однією з них є проблема з пристроєм запису звуку в Скайпі.

Суть проблеми

Будь-програмний продукт може супроводжуватися різними збоями, які можуть бути спровоковані недосконалістю самої програми, а також негативним впливом на додаток з боку.

Якщо в процесі спілкування по Skype, зв’язок раптово переривається, супроводжуючись сполученням «Skype проблема з пристроєм запису звуку», значить, щось зовсім недавно було зроблено вами, що позначилася на технічному стані додатки.

причини збою

Така проблема легко розпізнається, оскільки при черговій спробі подзвонити другу, Скайп спочатку намагається забезпечити з’єднання, супроводжуючи цей процес звичними гудками.

На жаль, як тільки співрозмовник спробує підняти трубку, проблема із записом звуку в Скайпі відразу ж постає. На одному кінці «дроту» користувач читає нещасливу інформацію щодо того, що запис звуку з Скайпу неможлива, а на іншому — пропонується перейти в чат для подальшого спілкування.

Налаштування звуку Skype

Таку пропозицію навряд чи у кого-то викличе захват, точно також навряд чи хтось чат зможе розглядати, як успішну альтернативу «живому» спілкуванню по Skype.

З цієї причини, безумовно, кожен намагається розібратися, чому виникла проблема із записом звуку, як з нею боротися.

Найчастіше причиною проблем в Скайпі є дії самого користувача, який не виявив належної пильності при перевстановлення операційної системи.

З цієї причини на комп’ютері автоматично встановлюються неправильні настройки, пов’язані з пристроєм звуку, відображенням відео та інших компонентів.

Також причиною такого технічного збою можуть виступати старі драйвера, нездатні функціонувати, як того бажає користувач.

Досить часто проблема з пристроєм запису звуку в Skype виникає, якщо до цього користувач систематично ігнорував усі пропозиції оновити цей програмний продукт.

способи усунення

Розібравшись в причинах виникнення збою, коли Скайп пише: «Проблема з пристроєм запису звуку», буде набагато простіше знайти шляхи усунення такої технічної неполадки.

Якщо в найближчому часі була переінстальовано операційна система, важливо перевірити правильність підключення мікрофону.

Спочатку слід оглянути мікрофон на цілісність, щоб виключити його випадкове механічне пошкодження, яке спровокувало повну технічну непридатність.

Також корисно переконатися, що мікрофон підключений до комп’ютера, якщо використовується виносної варіант. Після того як вдалося переконатися, що зовнішніх пошкоджень і помилок при приєднанні до ПК немає, слід перевірити настройки мікрофона.

Потрібно запустити Skype, у верхній панелі знайти пункт меню «Інструменти», клікнути по ньому, розкриваючи додатковий список меню. У самому низу цього списку вибираємо параметр «Налаштування».

У новому вікні потрібно знайти параметр «Налаштування звуку», клікнути також по ньому. Тепер можна провести невеликий технічний експеримент, досить щось наговорити в мікрофон.

Якщо індикатор звуку в Skype буде перебувати в завмерлому стані, значить, слід перевірити, чи правильно вибрано в Скайпі звуковий пристрій.

Розгорнувши список навпаки параметра «Пристрій», потрібно вибрати обладнання, встановлене на комп’ютері і забезпечує запис звуку не тільки в Скайпі, але і в інших програмах.

Після таких маніпуляцій знову необхідно перевірити працездатність мікрофона в Skype, вимовляючи що-небудь і спостерігаючи за зміною індикатора звуку.

Коли індикатор звуку «пожвавився», можна порадіти, що вдалося вирішити так швидко проблему. Залишається тільки встановити галочку біля параметра «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону».

На жаль, в окремих випадках навіть після таких старань «оживити» звуковий пристрій не вдається, тому доводиться здійснювати нові кроки усунення збою в Скайпі.

Якщо причиною є драйвера на звукову карту, простіше простого їх просто оновити.

До речі, збій може трапитися в налаштуванні не Skype, а самої звукової карти. Досвідчені користувачі рекомендують скористатися невеликою хитрістю, щоб одночасно оновити застарілі драйвера і повернути правильні настройки.

Чорні навушники з мікрофоном

Для цього потрібно просто вийняти мікрофон і навушники з одного гнізда і вставити в інше, система сама запустить процес установки драйверів, а при необхідності і їх поновлення. На жаль, цей спосіб підходить тільки тим, у кого в комп’ютері є такі гнізда не в одиничному кількості.

В іншому випадку доведеться проводити процес оновлення самостійно, заздалегідь завантаживши необхідні файли.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector