Як правильно активувати Microsoft Word

Текстовий редактор Microsoft Office Word 2013 — найпопулярніший у всьому світі продукт і незамінний помічник у вирішенні безлічі завдань. Ця програма надає користувачеві дуже широкі можливості при роботі з текстовими файлами, будь то створення таблиць, списків, нумерація сторінок, оформлення звітів або документів, різних наукових робіт і багато іншого. Однак, в цій величезній бочці меду є і ложка дьогтю — за цей програмний продукт необхідно платити гроші, а якщо бути більш точним, то за його активацію. Якраз про те, як правильно активувати Microsoft Word, а також якими способами це можна зробити, і поговоримо в даній статті. Давайте розбиратися. Поїхали!

Активація Microsoft Word

Девелопери подбали про права на свій продукт

Для початку доцільно відзначити, що в сучасних версіях утиліти розробники серйозніше підійшли до питання активації, таким чином борючись з проблемою піратства. Все це призвело до виникнення додаткових проблем і незручностей. Користуватися триальной версією Word вкрай незручно, через обмежені можливості програми, після закінчення пробного періоду ви і зовсім не зможете працювати з цим редактором. Крім того, дуже заважає постійно спливаюче вікно, яке повідомить про збій активації продукту. Виправити це можна, тільки активувавши утиліту. Детальніше про це далі в статті.

Існує два варіанти активації Microsoft Word. Перший — активація Word через інтернет. Другий — юзер сам отримує спеціальний код і вводить його.

Тепер розберемо більш детально весь процес. Щоб активувати Microsoft Office Word, пройдіть наступні кроки:

 1. Вставте диск для установки або запустіть інсталяційний файл.
 2. У вікні, натисніть кнопку «Встановити».
 3. Якщо на диску міститься кілька варіантів установки, виберіть потрібний.
 4. Введіть спеціальний ключ у відповідне поле.
 5. Зверніть увагу, що необхідний ключ знаходиться всередині коробки, де зберігався інсталяційний диск. У разі, якщо ви купили утиліту на офіційному ресурсі глобальної мережі компоновщика, то ключ для активації вам відправлять по електронній пошті.

Введення ключа при установці програми

Другий спосіб, який не вимагає наявності інтернет-з’єднання, виглядає наступним чином:

 1. Клацніть по пункту «Активація по телефону».
 2. Виберіть зі списку регіон, в якому ви перебуваєте.
 3. Потім зателефонуйте по одному з двох телефонів, номери яких з’являться на екрані.
 4. Далі виконайте в точності всі інструкції, які почуєте по телефону.
 5. Після підтвердження вам знадобиться ввести спеціальні цифри, які будуть згенеровані програмою.
 6. Введіть отриманий код у відповідне поле.

Активація продукту по телефону

Трапляється, що вікно активації не відкривається. Що ж робити в такому випадку? Спочатку відкрийте якусь програму, що входить до складу офісного пакету. Після перейдіть на вкладку «Файл» і знайдіть в списку пункт «Довідка». В даному пункті ви виявите потрібну кнопку «активації ключа продукту».

Зверніть увагу, що активувати пробну версію утиліти без підключення до інтернету не вийде.

Перевірка статусу активації

Тепер поговоримо про альтернативний спосіб, який стосується тих, хто скачав неліцензійну версію Microsoft Office Word. Тут все робиться досить просто. Вам необхідно завантажити спеціальну програму-активатор. Таких утиліт існує досить багато, також для різних версій Word потрібно завантажувати різні активатори, так що будьте уважними. З усіх активаторів доцільно виділити KMS Auto, тому що з ним не виникає проблем, а також він завжди дає потрібний результат. До переваг ще можна віднести і те, що, крім Word, ви зможете активувати і всі інші програми з пакету Microsoft Office, а саме:

 • Power Point;
 • Excel;
 • Visio;
 • Access;
 • Publisher;
 • Sway;
 • Outlook;
 • Info Path;
 • Lync;
 • One Note.

Так що одним махом можна розібратися відразу з усім офісом.

Користуватися KMS Auto дуже просто. Перед запуском вимкніть антивірус, щоб він не блокував роботу активатора. Потім виберіть програму з пакета Office, яку потрібно активувати, і натисніть кнопку «Activate». Після того як процес буде завершений, ви можете закрити вікно програми і відкрити Word, щоб переконатися в успішну активації продукту.

Інтерфейс програми KMS Auto

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector