Всі способи робити скріншоти в Windows 10

Windows 10

Windows 10 підтримує створення скріншотів безліччю різних способів, як банальним натисканням кнопки PrtSc. Для різних ситуацій передбачені різні поєднання клавіш, в тому числі для планшетів, у яких немає фізичних клавіатур.

сполучення клавіш

PrtSc. Найпростіший і популярний, а іноді і кращий спосіб робити скріншоти — натисканням кнопки PrtSc. Картинка копіюється в буфер обміну, звідки її можна вставити в фоторедактор, офісний додаток або у вікно діалогу ВКонтакте. Якщо до комп’ютера підключено кілька моніторів, Print Screen знімає скріншоти відразу з усіх.

Win + PrtSc. Якщо одночасно натиснути клавіші Windows і Print Screen, скріншот автоматично збережеться в піддиректорію Screenshots ( «Знімки екрана»), розташовану в папці Pictures ( «Зображення»). На підтвердження того, що скріншот був збережений, екран на нетривалий час буде затемнений.

Win + зменшення громкості.На планшетах без фізичних клавіатур робити скріншоти можна натисканням клавіші Windows і регулятора зменшення гучності. Як і у випадку з попереднім поєднанням, скріншоти зберігаються в окрему папку.

Alt + PrtSc. За допомогою кнопок Alt і Printscreen робить скріншот вікна активного застосування. Він копіюється в буфер обміну і не зберігається автоматично.

Win + H. Якщо натиснути клавіші Windows і «H», відкриється інтерфейс вибрати програму, через яке знімком екрана можна поділитися з друзями (наприклад, Outlook або Tweetium). Скріншот буде автоматично вставлений в повідомлення.

Ножиці. У Windows 10 збереглося старе стандартний додаток для зняття скріншотів, яке називається «Ножиці». Воно може захоплювати весь екран, вікно активного додатку або обрану область. Картинка копіюється в буфер обміну.

Windows 10

сторонні додатки

Dropbox

Windows 10

Dropbox вміє автоматично зберігати скріншоти в хмару після натискання на кнопку Print Screen. Для цього досить встановити програму і дозволити їй робити знімки екрану.

Share X

Windows 10

Share X зберігає скріншоти, копіює їх в буфер обміну і автоматично завантажує на фотохостинг або в хмарне сховище. У налаштуваннях програми можна вказати, які дії будуть виконуватися при натисканні певних сполучень клавіш: захоплення всього екрану, вікна активного застосування, обраної області різних форм тощо.

Скріншоти в Windows вміють робити десятки інших програм (в тому числі Яндекс.Діск, Greenshot, Screenshot, SnagIT, LightShot, Screenmask, Joxi). Всі вони працюють приблизно однаково: перехоплюють у операційної системи натискання стандартних сполучень клавіш і дозволяють вибирати різні варіанти копіювання зображення через власний інтерфейс. Деякі з них платні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector