Випущений альтернативний джейлбрейк для iOS 11.4

Unc0ver

Хакер Pwn20wnd, колишній учасник команди Electra, випустив оновлений інструмент Unc0ver — версії 3.0. З його допомогою якого можна зламати пристрої, що працюють на iOS з версії 11 по 11.4.1.

UnC0ver підтримує ті ж версії iOS і ті ж пристрої, що і джейлбрейк Electra, і точно так само автоматично встановлює на зламані пристрій магазин твиков Cydia. Головна відмінність від утиліти Electra полягає в тому, що Unc0ver використовує для установки твиков НЕ Substitute, а Cydia Substrate.

Pwn20wnd стверджує, що Unc0ver краще утиліти Electra по безлічі показників, в тому числі по швидкості установки твиков, стабільності їх роботи і навантаженні на акумулятор. За словами хакера, його інструмент написаний з нуля без використання коду Electra, але з урахуванням помилок, допущених цією командою.

Якщо ви вже зламали свій смартфон або планшет за допомогою програми Electra і задоволені роботою пристрою, немає сенсу завантажувати Unc0ver і повторювати джейлбрейк. При виникненні проблем з Electra ви можете спробувати новий інструмент — раптом він покаже себе набагато краще.

Завантажити Unc0ver можна зі сторінки проекту на GitHub, а здійснити злом — завантаженням IPA-файлу на пристрій через Cydia Impactor універсальним способом, який описаний на нашому сайті. Майте на увазі, що це полупрівязанний джейлбрейк. Це означає, що він скидається щоразу при перезавантаженні пристрою і його потрібно встановлювати заново.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector