Як обійти обмеження на роздачу інтернету зі смартфона

Тетерінг

У багатьох операторів роздача інтернету зі смартфона обмежена: їй або взагалі немає, або вона доступна за окрему плату (часом дуже високу). Це обмеження можна обійти: якщо у вас Android-смартфон, потрібно root, а у випадку з iPhone джейлбрейк.

Оператори дізнаються про те, що ви використовуєте роздачу інтернету за допомогою показника TTL (Time to Live). Смартфон задає свій TTL, а кожен пакет трафіку при проходженні через маршрутизатор зменшується на одиницю. Таким чином трафік стає нечитабельним до тих пір, поки обмеження не буде знято оператором або необхідні інструменти.

Для того, щоб повернути роздачу інтернету, досить відредагувати значення TTL на смартфоні, додавши до нього одиницю. На Android це можна зробити за допомогою програми TTL Master. Воно є в Play Маркеті, але не оновлювалося там з 2015 року. На 4PDA можна знайти свіжу версію.

TTL Master

Встановіть та запустіть TTL Master. Ви побачите поточне значення TTL на смартфоні. Натисніть «Обійти обмеження» — до TTL додасться одиниця, після чого можна користуватися роздачею інтернету. Деякі оператори не приймають певні значення TTL, але TTL Master дозволяє обійти і це обмеження — за допомогою iptables. У налаштуваннях програми є кнопка «Спробувати правило iptables». Натисніть на неї і перевірте, чи з’явилася роздача. Не всі смартфони підтримують iptables, тому цей метод не завжди спрацьовує.

Якщо роздача інтернету з’явилася, перевірте, чи не списує чи оператор гроші за цю послугу. Можливо, у нього встановлена ​​хитра система відстеження змін TTL або утиліта iptables не працює на вашому смартфоні.

TetherMe

На iPhone доступний аналог TTL Master — Твік TetherMe, який можна знайти в різних репозиторіях. Принцип його роботи такий самий — він змінює значення TTL, змушуючи мережу оператора не помічати роздачу мобільного інтернету на інші пристрої.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector