Як дивитися «Гру престолів» безкоштовно і легально

Гра престолів

На телеканалі HBO стартував показ фінального сезону серіалу «Гра престолів». У Росії дивитися його легально, з хорошим перекладом і без затримки можна в сервісу «Амедіатека» і Okko, але підписка на них платна. Втім, ви можете заощадити, використовуючи промокодом або оформивши передплату з великою знижкою.

Ми знайшли кілька промокодом для «Амедіатекі». Вони підсумовуються один з одним.

Промокодом для «Амедіатекі»:

  • WHODIESFIRST (7 днів)
  • KNIFE (7 днів)
  • CHARLIE (7 днів)
  • MARTELL (7 днів)
  • WEGOTYOU (3 дні)

Промокодом потрібно вводити не в додатку «Амедіатекі», а на сайті в розділі підписок. Якщо ви відкрили сайт в мобільному браузері, перейдіть на відображення ПК-версії веб-сторінки.

Амедіатека

Промокодом для Okko:

20194432 (7 днів підписки на пакет «Оптимальний + Амедіатека»)
20190312 (7 днів підписки на пакет «Оптимальний + Амедіатека»)
20192441 (7 днів підписки на пакет «Оптимальний + Амедіатека»)
20191176 (7 днів підписки на пакет «Оптимальний + Амедіатека»)
1204161 (10 днів підписки на пакет «Оптимальний»)

Промокодом не сумуються з діючою передплатою, а складаються в «подарунки». Застосовувати їх можна тільки по закінченню діючої підписки.

Промокодом потрібно вводити в додатку «Okko Фільми HD» на Smart TV, PlayStation 4 або мобільному пристрої на Android або на сайті okko.tv. У розділі «Налаштування» відкрийте вкладку «Оплата послуг» і вкажіть промокод.

Пробний період користування «Амедіатекой» і Okko з промокодом складе кілька тижнів, але цього може виявитися недостатньо, адже серіал будуть показувати до кінця травня. Можна почекати поява нових промокодом, оформити платну підписку або дивитися серіал нелегально. Якщо вам ближче другий варіант, за кодом PSYCHODAILY ви отримаєте в «Амедіатеке» 50-відсоткову знижку на будь-який оплачений період — 299 рублів на місяць замість 599 рублів.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector