Apple випустила десяті бета-версії watchOS 5 і tvOS 12 для розробників

Apple Watch

Разом з бета-версіями iOS 12 для розробників і публічного тестування компанія Apple випустила десяті бета-версії watchOS 5 і tvOS 12. Для установки оновлень необхідний аккаунт розробника, який зареєстрований в Apple Developer Program.

Апдейт watchOS 5 beta 10 потрібно завантажувати по Wi-Fi за допомогою iPhone, з яким пов’язані наші дні: під час поновлення Apple Watch повинні бути заряджені як мінімум на 50%, а на iPhone встановлена ​​остання бета-версія iOS 12. Щоб встановити tvOS 12 beta 10, потрібно зайти в «Налаштування» → «Основні» → «Оновлення ПЗ»

На момент написання замітки невідомо, що нового в цих оновленнях. Ймовірно, вони спрямовані на підвищення стабільності системи і виправлення помилок, але якщо ми помітимо в них якісь зміни, то розповімо вам про це.

Нещодавно стало відомо, що в релізной версії watchOS 5, яка вийде для смарт-годин Apple восени цього року, назавжди зникне функція «Крізь час». Вона дозволяє швидко ознайомитися з усіма минулими і майбутніми подіями календаря, перемотуючи час вперед і назад за допомогою коліщатка Digital Crown.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector