Як приховати сіру підкладку док-панелі на iPhone

iPhone

Док-панель і її напівпрозора підкладка завжди присутні на головному екрані iPhone. Розробники Apple зробили це для того, щоб візуально відокремити обрані програми від всіх інших. Напевно, для багатьох з вас це зручна фішка і гарне доповнення робочого столу, але також є і багато таких, хто хоче прибрати цей поділ. На щастя для них, така можливість є.

Для цього навіть не доведеться встановлювати Jailbreak і твіки до нього — досить змінити шпалери. Правда, самостійно правильну картинку доведеться підбирати довго. Наприклад, просто відредагувавши зображення, додавши сіру смугу внизу, бажаного результату досягти не вийде. Програмісти Apple з року в рік старанно трудяться над тим, щоб візуально виділити док-панель незалежно від кольору шпалер.

Однак, сайт Mysterious iPhone Wallpaper знайшов спосіб перехитрити iOS і безкоштовно надає сотні готових зображень, які потрібно просто завантажити і встановити. Потрібний нам розділ називається Hide Dock Wallpapers. В папці Invisible Dock Large, наприклад, десятки однотонних і не дуже яскравих зображень. В процесі установки картинки на робочий стіл, потрібно переконатися, що вони до кінця зменшені: для цього просто «щипніть» їх двома пальцями в вікні редагування.

Док-бар

Крім приховують док-бар зображень, на сайті Mysterious iPhone Wallpaper є шпалери, які можуть виділити окремим кольором панель повідомлень або приховати чубок iPhone X.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector