Використовуйте цей трюк, щоб підслухати абонентів з функцією екрану викликів Google

Однією з найкращих функцій телефонів Pixel є тест нового виклику. Будь-який дзвінок, отриманий від вашого пристрою Pixel, тепер може бути підібраний помічником Google, що дозволяє уникнути спаму, недійсних номерів і навіть неліцензій. Але багато хто не знає, що можна слухати співрозмовника під час процесу відбору.

Типово, ви не можете почути абонента, коли ви переглядаєте дзвінок. Замість цього ви можете прочитати в реальному часі транскрипцію того, що вони говорять. Цей запис, як правило, досить точний, але він не є досконалим. Однак, завдяки трюку, виявленому Redditor eurostylin, ми знаємо, що ви можете слухати цей обмін, не чуючи. Підслуховування на співрозмовника усуває вгадування, оскільки ви можете почути відповіді на запитання помічника Google.

Крок 1. Установіть останню версію програми Google Phone

По-перше, для доступу до функцій перевірки викликів і всіх його останніх функцій потрібно оновити програму до останньої версії програми Google Phone.

  • Посилання для відтворення магазину: телефон (безкоштовно)

Крок 2: Підслуховування на екрані підключення

Після отримання пристрою Pixel (незалежно від того, чи це Pixel 1, 2, 3 або відповідні варіанти XL), виберіть «З’єднання з екраном», яке відображається як кнопка в нижній частині екрана, якщо телефон вимкнено або як одну з трьох кнопок у спливаючому сповіщенні.

При перегляді натисніть на гучномовці клавіші вгору або вниз. Гучномовець увімкнеться, і ви почуєте абонента під час розмови з помічником Google. Абонент не зможе почути вас, якщо ви не вибрали зелену піктограму телефону, щоб здійснити виклик.

Якщо ви не впевнені в стенограмах, наданих помічником Google, або хочете добре посміятися з абонентом, який намагається зрозуміти, чому вони розмовляють з помічником Google, а не вам, це дуже гарна функція, яку можна використовувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector