Як включити системний UI тюнер в Android 9.0 Pie видаліть іконки рядка стану

Вперше з моменту свого створення знаменитий прихований UI System тюнер повинен бути розблокований по-новому. Не можна довго натискати на значок шестерні (доступний у швидких налаштуваннях), поки він не повертається, і відображається опція прихованих налаштувань. Система Android 9.0 Pie має нове рішення, яке дозволяє відображати меню.

Для невідомих, System UI Tuner дозволяє вибрати піктограми для відображення в рядку стану. Для більшості піктограм ви можете просто вимкнути або ввімкнути їх, але також є додатковий контроль часу та батареї. Це відмінний інструмент, який дозволяє налаштовувати та очищати непотрібні значки, які пригнічують рядок стану.

Крок 1. Створіть віджет

Спочатку потрібно створити віджет за допомогою запуску активності. Є спеціальні програми для запуску заходів, але на даний момент більшість з них не сумісні з пристроєм Android Pie. Тому найкраще використовувати Nova Launcher, що включає функцію активації активності.

  • Встановіть Nova Launcher безкоштовно з магазину Google Play

Після відкриття програми Nova натисніть і утримуйте головний екран і виберіть «Віджети». Існує розділ для віджетів, створених Nova Launcher, як частина цього варіанту, відомого як «Дії». Виберіть цю опцію, прокрутіть вниз і торкніться «System User Interface», потім виберіть «демонстраційний режим системного інтерфейсу» внизу.

Крок 2: Запустіть тюнер системного інтерфейсу

Потім натисніть на віджет, щоб запустити меню. Відобразяться два варіанти «Рядок стану» і «Не турбувати». Перший з них визначатиме, які піктограми з’являться в рядку стану.

Щоб вимкнути будь-який параметр рядка стану, просто вимкніть перемикач. Акумулятор і час є лише двома варіантами без перемикача. Акумулятор відкриває спливаюче меню з опціями для відображення відсотка батареї лише під час заряджання або завжди. Час запуску спливаючого меню, в якому можна відобразити не тільки години і хвилини, але і секунди.

У розділі «Не турбувати» доступна лише одна опція: «Кнопки регулювання гучності». Після вимкнення ви не зможете увійти в режим DND, зменшуючи гучність до нуля, а потім знову натискаючи.

Хоча тюнер системи користувальницького інтерфейсу не такий жорсткий, як раніше, він все ще пропонує чудові інструменти, коли справа доходить до налаштування Android. Незважаючи на те, що він має новий метод доступу, він все ще варто розблокувати, щоб очистити рядок стану та запобігти випадковому включенню режиму «Не турбувати».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector