Вийшло оновлення Wear OS 2.1: з новим дизайном, жестами і спортивними функціями

Wear OS 2.1

Компанія Google почала поширення великого оновлення Wear OS 2.1, анонсованого ще в серпні. Система для смарт-годин стала більш простий у використанні, отримала оновлений дизайн, новий спосіб роботи з повідомленнями, покращений моніторинг активності і швидкий доступ до основних функцій.

Оновлення Wear OS 2.1 доступний власникам більше 30 моделей смарт-годин, які працюють на Wear OS 2.0. Апдейт поширюється хвилями і з’явиться для вас не пізніше ніж через тиждень після публікації замітки.

Тепер, щоб переглянути отримані повідомлення, потрібно просто змахнути пальцем знизу вгору на головному екрані. Відповідати на повідомлення також стало простіше — в системі з’явилася функція Smart Replies, яка розпізнають контекст повідомлення і сама пропонує короткі відповідь на нього:


NOTIFICATIONS-MK.gif

Google Асистент став «розумніші» і викликається новим жестом — зліва направо. Крім звичних для голосового помічника функцій, він навчився впізнавати статус авіарейсу або броні в готелі, погоду в місці прибуття, може показати список ресторанів поруч з готелем і навіть автоматично вести ваш щоденник.

JOVI-TIC.gif

Свайп зверху вниз викликає меню швидкого доступу, в якому можна управляти бездротовими підключеннями, режимами «Не турбувати» і «Екстремальне енергозбереження», а також активувати Google Pay і функцію «Знайти мій смартфон».

fly-through.gif

Ще одним нововведенням став додатковий екран з системою відстеження фізичної активності Google Fit, яка отримала абсолютно новий дизайн, «розумні» рекомендації, а також кільця з хвилинами активності і балами кардиотренировок.

Fit-Tile-Workout.gif

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector