Вийшли четверті публічні бета-версії macOS 10.14 і tvOS 12

Apple

Разом з iOS 12 public beta 4 компанія Apple випустила четверту публічні бета-версії macOS 10.14 Mojave і tvOS 12. Для установки цих оновлень не потрібен акаунт розробника, досить лише зареєструватися у відкритій програмі бета-тестування Apple.

Щоб встановити tvOS 12 beta, потрібно зайти в «Налаштування» → «Основні» → «Оновлення ПЗ», а бета-збірку macOS 10.14 можна завантажити в Mac App Store. Апдейти спрямовані на підвищення стабільності системи і виправлення помилок попередніх збірок.

tvOS 12 сумісна з приставками Apple TV четвертого і п’ятого поколінь. Цей апдейт додає їм оновлений інтерфейс, підтримку об’ємного звуку Dolby Atmos, а також можливість залогініваться в різні додатки для перегляду контенту з аккаунтом Apple без введення пароля. Крім того, з’являється новий скрінсейвер з денними і нічними фотографіями Землі, знятими космонавтами з Міжнародної космічної станції.

У macOS 10.14 Mojave додана темна тема оформлення, динамічна зміна шпалер залежно від часу доби, оновлений Finder і Quick Look, можливість запускати камеру на iPhone за допомогою функції Continuity Camera, а також деякі додатки Apple, портований з iOS. Крім того, Apple збільшила захищеність операційної системи, додавши в настройки нові опції безпеки. Детальніше про нововведення в macOS 10.14 Mojave ви можете дізнатися з огляду на нашому сайті.

    Ссылка на основную публикацию
    Adblock
    detector