Відповіді на загадки Королева за 30 Днів до Клубу Романтики

«Королева за 30 днів» — одна з найбільш захоплюючих історій в популярній грі Romance Club. Історія про юну дівчину, яка приїхала в далеке королівство в надії змінити своє життя, захоплює буквально з перших хвилин, і багато гравців не заспокояться, поки не пройдуть всі доступні серії сюжету. В ході геймплея вам буде необхідно розгадати ряд загадок, які потрібно набирати літерами, а не вибирати за традицією із запропонованих варіантів. І якщо з першими двома проблем не виникає, то третя може поставити нас в глухий кут. Який же правильну відповідь? Нижче наведемо відповіді на всі три загадки історії «Королева за 30 днів» в захоплюючій грі Клуб Романтики. А також розповімо, як отримати побільше алмазів в грі.

Захоплююча історія «Королева за 30 днів»

В історії «Королева за 30 днів» гри «Клуб Романтики» (Андроїд, iOS) ваша героїня відправиться в далеку східну країну, де їй належить стати частиною вищого світу. Палацові інтриги, спілкування з царственими особами, в’язниця і втеча — все доведеться пережити в цій запаморочливої ​​історії. Все починається добре, східна екзотика блищить і манить, але після показу ювелірних виробів проблеми починають сипатися як з рогу достатку.

Королева за 30 днів
Королева за 30 днів — один з найбільш захоплюючих сюжетів з «Клуб Романтики»

Вашій героїні Джесіці буде необхідно вибрати між Річардом і Адамом (претендентами на ваше серце), і боротися проти інтриг суперниці Джулії. Також вам буде необхідно постаратися запобігти війні, яка нависла над цією далекою країною, і вирішити складні загадки.

Кого ви оберете
Кого ви оберете — Річарда або Адама?

В ході гри вам буде необхідно робити вибір з трьох основних відповідей, кожен з яких збільшує ваш показник Дипломатії, Завзятості або Інтриги. У більшості випадків ваші відповіді мало впливають на розвиток сюжету, але бувають і ситуації, коли від обраного вами відповіді безпосередньо залежить продовження сюжетної лінії.

Розробники запланували для історії «Королева за 30 днів» 3 захоплюючих сезону. Нині є 2 повних сезону, а також 4 серії 3 сезону Romance Club.

Дивіться проходження всіх серій на спеціалізованому каналі в Ютуб.

Також рекомендуємо спеціалізовану групу в ВК, де ви зможете знайти найсвіжіші новини до гри «Клуб Романтики».

Лицарі Клубу Романтики
Відвідайте групи «Лицарі Клубу Романтики»

Читайте також: Меми про Клуб Романтики.

Відповіді на три загадки в Клубі Романтики

В ході ігрового процесу в «Королева за 30 днів» вам буде необхідно розгадати ряд загадок, причому відповіді в декількох з них буде необхідно набрати побуквенно.

Так, Халіль скаже вам, що «Всі таємниці зберігає дикий квітка в океані людей». Відповідь ви знайдете, відвідавши торговця, у якого на лавці намальований дикий квітка. Даний торговець задасть вам три загадки в ході проходження Клубу Романтики.

Вони такі:

1 загадка:

«Кругла, бліда, але не завжди видно. На тьму і світло розділена. Завжди однієї лише стороною вишу я над тобою. Всім хочеться пройти по мені, але це можна лише уві сні. »

перша загадка
Перша загадка в «Королева за 30 днів»

Правильна відповідь — Місяць.

2 загадка:

«Пожирає все кругом: звіра, ліс і будинок. Сталь сгризёт, залізо згризе, міцний камінь знищить. Влада його всього сильніше, навіть влади королів ».

друга загадка
Друга загадка в «Королева за 30 днів виглядає так

Правильна відповідь — Час.

3 загадка:

«Мені немає ціни, але багато хто намагається мене продати. Моїм видам просто немає числа — я приходжу в вигляді матері, дитини, чоловіка і жінки ».

Найскладніша загадка
Найскладніша загадка — третя

Правильна відповідь — Любов.

За дачу трьох правильних відповідей в «Королева за 30 днів» ви отримаєте згорток з листами. Далі буде потрібно прокрастися до палацу, віддати листи еміру і в кінці діалогам з ним вибрати відповідь «Не звинувачувати нікого».

Чи не звинувачувати нікого
Виберіть варіант «Чи не звинувачувати нікого» для запобігання війни

Так ви уникнете війну.

Яким чином накопичити алмази в Romance Club

Основний ігровий валютою у всіх серіях «Клуб Романтики» є алмази, за які ви можете купувати найяскравіші вбрання і пікантні розвитку любовних історій. Багатьом не вистачає алмазів, тому ми зібрали ряд порад як накопичити більше алмазів в ході проходження сезону «Королева за 30 днів».

Поради: Пояснення:
Відвідуйте гру кожен день.За щоденне відвідування вам будуть давати 2 кристала, а з часом їх число може вирости і до 5.
Переглядайте рекламу.Вона з’являється кожні 2 години, і за її перегляд дають по 2 кристала. Деякі гравці ставлять будильник на кожні 2 години, щоб отримати чергову порцію кристалів за перегляд реклами.
Проходьте серії.За кожну пройдену серію в Клубі Романтики ви будете отримувати по 2 кристала.
Економте.Куплені вами за алмази красиві наряди ніяк не впливають на розвиток сюжету. Тому краще обійтися без подібних покупок, і купити щось дійсно варте.
Купуйте кристали в магазині.Правда ціни на кристали кусаються, і покупка кристалів за реальні гроші підійде далеко не всім.

Ціни на кристали
Ціни на кристали в магазині кусаються

Це цікаво: Ігри, схожі на Клуб Романтики.

висновок

Вище ми розібрали фабулу гри «Королева за 30 днів» з «Клуб Романтики», а також привели відповіді на всі три загадки з цієї захоплюючої гри. Використовуйте запропоновані нами варіанти для питань торговця, і отримання листів, які ви зможете використовувати в відповідно до ваших інтересів. Хай щастить.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector