ea.com/unable-to-connect в Apex Legends

При запуску модерного ігрового хіта «Apex Legends», і спробі гри підключитися до ігрових серверів, гравець може зіткнутися з повідомленням «Unable to connect to EA servers«. Зазвичай дана проблема пов’язана з перевантаженням ігрових серверів компанії «Electronic Arts», але в деяких випадках це може бути також пов’язане з регіональними обмеженнями EA до деяких категорій користувачів. Нижче розберемо, в чому суть проблеми ea.com/unable-to-connect в грі Apex Legends, і як її можна виправити.

Що це означає Ea.com/unable-to-connect?

Гра «Apex Legends» — одна зі світових хітів останніх декількох місяців. Через тиждень після виходу гри кількість гравців перевищила позначку в 10 мільйонів, а сьогодні гра налічує вже більше 50 мільйонів активних учасників. Як це зазвичай водиться, свіжий продукт виявився не до кінця «відшліфованим». Внаслідок чого безліч користувачів зіткнулися з різними помилками при запуску гри і ігровому геймплее.

«APEX LEGENDS» — безсумнівний хіт останніх місяців

Одне з найбільш масових помилок стала неможливість підключення до серверів гри, що супроводжується повідомленням «Unable to connect to EA servers» (Неможливо з’єднатися з серверами EA). Відповідно, грати в гру стає неможливо, а перезавантаження гри ніяк не вирішує проблему.

Причини дисфункції ea.com/unable-to-connect зазвичай такі:

  • Сервера гри відчувають величезний наплив користувачів і не справляються з потоком. Нині налічується понад 50 мільйонів гравців по всьому світу, і їх кількість продовжує швидко рости. Творці гри не були готові до настільки волнообразному зростання аудиторії, тому сервери регулярно «падають» і лага;
  • EA заблокували (або обмежили) доступ користувачів з деяких регіонів. Наприклад, користувачі з Ірану потрапили під американські санкції, деякі регіони обслуговує недостатня кількість серверів і так далі;
  • Користувач заблокований по IP-адресою з різних причин (наприклад, бан);
  • У користувача є проблеми зі стабільністю інтернет-з’єднання і роботою роутера;
  • Гра запускається ні з правами адміністратора.

Давайте розберемося, як виправити помилку ea.com/unable-to-connect в Apex Legends.

Перевірте працездатність серверів EA

Насамперед рекомендуємо перевірити працездатність серверів EA і відсутність масових користувальницьких скарг на їхню роботу. Для цього рекомендуємо відвідати сайти рівня downdetector.com, istheservicedown.co.uk і переконатися, що консенсусу немає масових скарг на роботу серверів «Apex Legends».

downdetector скарги

Перевірте, чи не масових скарг на роботу серверів гри

Також перевірте офіційний твіттер «Apex Legends».

використовуйте VPN

Ефективним способом позбутися від помилки ea.com/unable-to-connect в популярній Apex Legends є використання VPN-сервісів рівня «Windscribe VPN», «Cyberghost VPN» і аналогів. Встановіть ВПН-інструмент в вашу систему, виберіть іншу країну (наприклад, USA) і спробуйте знову підключитися до ігрового сервера.

Запускайте гру з правами адміністратора

Переконайтеся, що ви запускаєте гру від адміністратора. Користувачі з правами гостя можуть зіткнутися з низкою дисфункцій при запуску і роботі гри.

Скиньте налаштування протоколу TCP / IP

Також рішенням проблеми unable-to-connect може стати скидання налаштувань TCP / IP. Запустіть від адміна командний рядок, і в ній наберіть:

netsh int ip reset

Натисніть на Ентер, перезавантажте ваш PC, і запустіть гру.

Скиньте налаштування TCP / IP

Скиньте налаштування TCP / IP

Спробуйте іншу точку доступу Wi-Fi

Якщо у вас є можливість, спробуйте використовувати альтернативну точку доступу Інтернету. Деяким користувачам це допомогло вирішити проблему «ea.com/unable-to-connect». Поява помилки може бути пов’язано з блокуванням деяких користувачів по IP-адресою, тому використання альтернативної точки доступу може допомогти цього уникнути.

Зменшіть пріоритет Easy Anti-Cheat

Також деяким зарубіжним користувачам допомогло зменшення пріоритету програми «EasyAntiCheat», відповідальної за боротьбу з чітерскіх софтом. Для цього виконайте наступне:

  • Натисніть на Wn + R, введіть там taskmgr і натисніть Enter;
  • У вікні Диспетчера завдань перейдіть на вкладку «Подробиці»;
  • Знайдіть нам процес «EasyAntiCheat», клацніть по ньому ПКМ. Виберіть «Поставити пріоритет», і встановіть його значення на «Низький». Потім спробуйте запустити саму гру.

Врахуйте, що ви повинні виставляти зазначений низький пріоритет кожного разу перед запуском гри.

висновок

Поява помилки ea.com/unable-to-connect в грі Apex Legends зазвичай пов’язане з проблемами в роботі серверів EA, а також з рядом регіональних обмежень, накладених компанією Electronic Arts на гравців. Найбільш ефективним способом вирішення виниклої проблеми є установка та активація ВПН-інструментів, після чого доступ до серверів гри зазвичай буває відновлений.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector