Як розпакувати кеш на Андроїд

Багато хто з нас любить мобільні ігри. Сучасні телефони мають потужності, порівнянними з ноутбуками і стаціонарними ПК, і здатні відтворювати гри з якісної 3Д-графікою і високою HD-дозволом. Найбільш доступними є піратські ігри, які можна безкоштовно скачати на смартфон, і насолоджуватися їх геймплеєм. Такі ігри зазвичай йдуть в комплекті з файлом кешу, який необхідно завантажити разом з основним файлом гри, після чого встановити на ваш смартфон. З останнім у багатьох виникають проблеми, так як правильно виконати всі необхідні кроки виходить далеко не завжди. Нижче ми розберемо це питання і розповімо, яким чином правильно розпакувати кеш на вашому Андроїд пристрої. А також що нам для цього знадобиться.

Що таке файл кеша ігор на Andoird?

Як відомо, абсолютна більшість піратських (і не тільки) Андроїд ігор складається з базового файлу з розширенням .apk, а також файлу кеша.

Базовий файл .apk — це набір запакованих ігрових файлів. Зазвичай натискання (тап) на такий файл запускає інсталяцію мобільної гри.

Файл кешу — файл, що містить ігрові дані і графіку. Такий файл зазвичай значно більше розміром, ніж базовий apk-файл. Дані і графіка там зазвичай запаковані в один або кілька «obb» файлів, що прискорює скачування такого архіву. Форматом архівації в цьому випадку зазвичай виступає ZIP.

файл кешу
Ігровий файл і файл кеша

Розібравшись з термінологією, перейдемо далі до опису процесу, що дозволяє розпакувати cache на ОС Андроїд.

Це корисно знати: що таке на телефоні кешированниє дані.

Яким чином розпакувати cache гри на смартфоні Android

Процедура кроків з розпакування кеша на мобільному телефоні виглядає наступним чином:

 1. Переконайтеся, що ви раніше не встановлювали цю гру (або ранню версію цієї гри) на ваш Android-телефон. Якщо така гра була встановлена, деінсталюйте її. В іншому випадку зі стабільною установкою і подальшим геймплеєм можуть виникнути проблеми;
  деінсталяція програми
  Якщо ви раніше встановлювали гру — деінсталюйте її
 2. Активуйте опцію установки програм з невідомих джерел на вашому смартфоні. Зазвичай це робиться переходом в налаштування телефону, вибором розділу «Безпека», і активації там опції «Невідомі джерела» (установка з невідомих джерел). Ви можете відшукати цю опцію на вашій версії ОС Андроїд самостійно;
  опція
  Дозвольте системі установку додатків з невідомих джерел
 3. Скачайте на ваш телефон apk-файл гри і файл кеша. Зазвичай вони завантажуються в папку «Download» (Завантаження) на вашому телефоні;
  Download
  Файл кешу в папці «Download»
 4. Інсталює APK файл гри. Після завантаження ігрових файлів на телефон, перейдіть в директорію «Download» і запустіть розпакування apk-файлу, тапнув на нього. Погодьтеся встановити програмне забезпечення і дочекайтеся її завершення. Після завершення установки НЕ запускайте гру, а замість цього тапніте на «Готово»;
 5. Вийміть файл кеша.

Це найвідповідальніша частина процедури. Зазвичай файл кеша запакований за допомогою zip-архіватора, і являє собою zip-архів. Тому вам необхідно спочатку розпакувати цей архів, перш ніж переміщати його куди-небудь на Андроїд. Для розпакування ви можете скористатися зручним архиватором рівня «WinZip» або «RAR».

Розпакувальник
Використовуйте розпаковують рівня «WinZip»

Запустіть даний архіватор (в нашому випадку «WinZip»), знайдіть з його допомогою файл cache в директорії «Download». Тапнув на даний файл, увійдіть всередину архіву і виберіть файл для розпакування, поставивши поруч з ним галочку. Далі натисніть на «MORE» внизу.

WinZip опція
Натисніть внизу на «More»

Виберіть «STORAGE» (сховище), і перейдіть по шляху sdcard / Android / obb /.

ZIP-STORAGE
Виберіть «STORAGE» і перейдіть за вказаним шляхом

Увійшовши в директорію «obb» натисніть внизу на «UNZIP HERE».

ZIP-Unzip here
Перейшовши в директорію «Obb» виберіть «UNZIP HERE»

Файл кешу буде розпакований в дану директорію. Чи залишиться запустити гру за допомогою ярлика на робочому столі телефону і насолоджуватися геймплеєм.

Що робити якщо ви завантажили файл гри і кеш на ПК

Якщо ви спочатку завантажили файл гри на ПК, то регламент дії виглядає схожим чином. APK-файл гри скопіюйте в зручну директорію (наприклад, Download), а потім запустити, тим самим встановивши гру на телефон (але гру не запускайте). Файл кешу розпакуйте за допомогою архіватора, і розпакований архів помістіть по шляху sdcard / Android / obb /.

Розпакований архів в папці obb
Помістіть розпакований архів папку obb на телефоні

Запускайте гру і грайте.

Ще кілька порад з розпакування файлів на пристроях Андроїд

Іноді буває, що папка «obb» за вказаною нами шляху відсутня. В цьому випадку вам буде необхідно самому створити папку «obb» по шляху sdcard / Android /.

У разі ряду розробників ігор необхідно розпакувати кеш не в директорію «obb» а інші директорії.

Розробники ігор: Шлях:
Gameloftsdcard / gameloft / games / (ім’я гри)
Electronic Arts (EA)sdcard / Android / data / (ім’я гри)
Glusdcard / glu / (ім’я гри)

Детально про шляхи для установки cache читайте на сторінці авторів, відповідальних за злом даної гри.

Це стане в нагоді: як на Самсунг очистити кеш.

висновок

У нашому матеріалі ми розглянули, яким чином розпакувати кеш гри на вашому Андроїд. І як і послідовність кроків для реалізації даної операції. Використовуйте описаний нами алгоритм для правильного розархівування cache. І насолоди геймплеєм сподобалася вам гри.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector