Чи не працює клавіатура в Resident Evil 2 Remake — Рішення

Після запуску піратської версії «Resident Evil 2 Remake» користувач може помітити, що гра ніяк не реагує на клавіатурні натискання. Перезавантаження гри (або навіть всього ПК) ніяк не вирішує проблему, і дехто починає думати, що гра створена виключно під джойстик. Але це не так, і клавіатура в даній грі працює належним чином. У чому ж суть проблеми і як її виправити? Нижче ми представимо декілька рішень дисфункції коли не працює клавіатура в грі Resident Evil 2 Remake »для вашого ПК.

Resident Evil 2 Remake — злом від Codex

Як відомо, ремейк гри «Resident Evil 2» вийшов в світ 25 січня 2019 року, і відразу ж зібрав масу хвалебних відгуків про красиве графіку і захоплюючому ігровому геймплее. Гра була захищена новітньої захистом «Denuvo 5.5», і розробники були впевнені, що злом ігри буде тривалим і складним.

Проте вже через тиждень після виходу гри хакерська група «Codex» зламала захист Denuvo 5.5, і представила свою версію ігрового крека. Після цього гра масово розійшлася по піратським ресурсам і торрент-трекера, де стала хітом у ігроманів. У багатьох користувачів вона запустилася без будь-яких проблем, інші ж користувачі зіткнулися з різними помилками в її функціонал.

Codex-hack-RE2

Для злому гри Codex знадобився всього тиждень

Однією з таких помилок стали проблеми з опитуванням клавіатури в грі. Після запуску гри і появи ігрового меню гра ніяк не реагувала на клавіатурні натискання, і працювати з меню можна було лише після підключення джойстика.

Причин для даної дисфункції кілька:

  • «Codex» створили некоректний злом для гри;
  • У користувача встановлена ​​застаріла ОС без ряду свіжих оновлень (особливо це стосується Віндовс 10, в якій необхідна установка поновлення 1809);
  • Гра запускалася з недостатніми правами (не від імені адміністратора).

Давайте розберемося, як виправити виниклу помилку «Не працює клавіатура в Resident Evil 2 Remake».

Це цікаво: чому клавіатура друкує цифрами, а не літерами.

Встановіть оновлення для вашої версії Віндовс

Для вирішення проблеми рекомендуємо встановити всі необхідні апдейти для вашої версії ОС Віндовс. Зокрема, проблема з клавіатурою гри Resident Evil 2 Remake вирішується після установки апдейта 1809 для Віндовс 10.

1 809 Віндовс 10

Оновлення вашу Віндовс 10 як мінімум до версії 1809

Запускайте гру з правами адміністратора

Переконайтеся, що ви запускаєте «RE 2 Remake» з адміністративними правами. Запуск від учеткі гостя може нести за собою ряд дисфункції, з клавіатурою включно.

Встановіть патч від Codex

Ефективним способом позбутися від проблеми «Не працює клавіатура в Resident Evil 2» є установка спеціального патча від Codex. Необхідно завантажити архів з патчем, розпакувати його, і скопіювати файли з папки CODEX в директорію гри. Після цього гра працює з клавіатурою без будь-яких проблем.

patch RE2

Перенесіть зазначені файли в папку з грою

Файли архіву патча можна скачати з ресурсів mega.nz або Яндекс.Діск. Також є розміщений архів патча на oload.live.

запустіть DXSETUP.exe

Деяким закордонним користувачам допоміг спосіб з запуском файлу DXSETUP.exe. Для цього перейдіть в папку з грою, там знайдіть папку CommonRedist, і в ній запустіть файл DXSETUP.exe. Потім спробуйте запустити саму гру, клавіатура після цього може опрашиваться нормально.

Пошукайте свіжу версію ріпаку

У деяких свіжих версіях ріпаку «Resident Evil 2 Remake» апдейт з фіксом вже вбудований в функціонал гри. Пошукайте найсвіжіші версії ріпаку гри від xatab, FitGirl та інших відомих репакеров.

Підключіть джойстик

Якщо всі зазначені поради не допомогли, допоможе підключення джойстика до гри. Якщо він опитується погано, допоможе підключення емулятор джойстика як описано в даному відео:

висновок

Виправити роботу клавіатури в Resident Evil 2 Remake є оновлення вашої ОС Віндовс до свіжої версії або установка патча від Codex. Після цього проблема з клавіатурою зазвичай буває вирішена і дисфункція пропадає. Якщо ж нічого з перерахованого не допомогло, тоді підключайте до вашого ПК маніпулятор і грайте з його допомогою. Нагадаємо, що серія RE призначається в першу чергу для консолей з підключеними до них ігровими джойстиками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector