Проходження завдань Merge Dragons, секрети

Логічні жанрів «пазл» і «три в ряд» широко популярні серед користувачів, що бажають поєднати розважальний аспект з необхідністю трохи поміркувати. Серед свіжих ігор даного жанру я б відзначив недавно вийшла «Merge Dragons», що підкорила користувачів приємною графікою, якісним звуком і захоплюючим ігровим геймплеєм. Дана стаття покликана познайомити читача з особливостями «Merge Dragons», в ній я розберу проходження завдань в грі Merge Dragons, а також поділюся різними корисними порадами та секретами.

Вивчаємо ігровий геймплей

Вивчаємо ігровий геймплей «Merge Dragons»

Гайд по грі «Merge Dragons!»

«Merge Dragons!» — це пригодницька гра жанру «пазл» для мобільних платформ (Android, iOS), при проходженні якої ви покликані звільнити чарівну країну від скверни. Ігровий геймплей схожий на інші ігри даного жанру, вам буде необхідно серед представлених на ігровому полі елементів знайти як мінімум три однакових елемента. Розмістити їх разом, і отримати відповідну нагороду у вигляді нових навичок і артефактів. Серед останніх — дракони яйця, дерева, скарби, зірки, чарівні квіти, ну і, звичайно, самі дракони. Елементи ігрового поля активно взаємодію один з одним, а поєднання різних елементів дає, часом, досить непередбачувані результати.

Типові переходи з нижчих елементів до вищих

Переходи з нижчих елементів до вищих

Ігрова всесвіт «Merge Dragons» вміщує понад 500 елементів і артефактів, більше 600 квестів (досить значне число для мобільних пристроїв). І більше 100 рівнів, де вам доведеться боротися за видобуток і рятувати чарівну країну від згубного впливу зомблінов.

Вашими друзями при проходженні Merge Dragons стануть казкові дракони, яких буде необхідно вирощувати. Поєднуючи кілька таких драконів разом ви можете сприяти їх еволюції, отримуючи на виході ще більш фантастичних і казкових створінь. Розведення драконів найзручніше робити на власній базі, яку вам буде необхідно покращувати і відбудовувати.

Розвивайте ваших драконів

Розвивайте ваших драконів

Як проходити завдання в Merge Dragons

Геймплей «Merge Dragons» починається з простих ознайомлювальних рівнів, де гравцеві буде потрібно зібрати кілька однотипних елементів разом. Наприклад, на першому рівні «Могила Езри» знаходяться лише три ігрових елемента (плюс «фоліант мудрості», в якому можна прочитати інструкція до рівня). Досить тапнуть на один такий елемент, а потім пальцем протягнути його по ігровому полю до іншого схожим елементу. Потім таким же чином додайте до перших двох третій елемент, і перший рівень буде пройдений.

На наступному рівні «Квіткова галявина» кількість ігрових елементів зросте. У міру підвищення складності рівнів гравець буде зустрічатися з великим числом різноманітних елементів, включаючи мертву землю, на якій не можна переміщати елементи. Лікування мертвої землі можливо за рахунок сполучення кольорів життя або бутонів квітів життя, а також дії магічних драконів. Закінченням багатьох рівнів стане з’єднання в одне ціле трьох статуй Геї.

Додавайте однотипні елементи один до одного

Додавайте однотипні елементи один до одного

Секрети «Merge Dragons»

Як і будь-які інші ігри, «Merge Dragons» при проходженні має своїх унікальні секрети, що дозволяють досягти більш високих ігрових результатів.

Зокрема, я відзначив наступні поради «Merge Dragons»:

 • Не використовуйте елементи у вигляді сердечок відразу після їх створення. Серця, які ви отримуєте, називаються «життєвої сутністю». Не варто поспішати з їх використанням, більш раціональної тактикою стане поєднання кількох подібних сутностей, що подарує вам корисну «Життя Орб». Остання має більш високі цілющі властивості, ніж простий елемент «життєвої сутності». Злиття ж декількох «Життів Орб» подарує вам ще сильніші лікувальні можливості;
 • З’єднання п’яти елементів краще, ніж поєднання трьох. У грі ви можете поєднувати практично будь-які елементи, на які поклали око. І хоча основою гри є об’єднання трьох елементів, з’єднання п’яти елементів подарує вам потужний бонусний предмет, здатний прискорити проходження рівня. Предмети, які ви можете об’єднати, включають монети, кам’яні цеглини, зірки мети, зірки драконів, дорогоцінні камені, скриня зі скарбами і інші;

  Об'єднуйте п'ять елементів

  Об’єднуйте п’ять елементів

 • Вирощують драконів. Дракони народжуються завдяки поєднанню трьох яєць, і призначені, в першу чергу, для зцілення випадкових предметів від скверни. Крім того, при створенні дракона ви додатково отримуєте будь-які інші предмети. Шляхом подвійного тапа на потрібному предметі ви можете відправити до нього дракона для збору даного предмета або, навпаки, його знищення;
 • З’єднувати ваших драконів. Шляхом з’єднання ваших драконів ви швидше отримаєте драконів більш високого рівня. Останні більш активні, виконують більший обсяг роботи, і дають вам більше драконячої сили для розблокування мертвої землі. Поєднувати драконів ви можете і в вашому таборі;
 • Спробуйте взаємодіяти з об’єктами з мертвої землі. Додавайте схожі елементи до елементу з мертвої землі, це предмет буде вилучатися з мертвої землі, а сам цю ділянку мертвої землі — зцілюватися;

  Відновлюйте землю від скверни

  Відновлюйте землю від скверни

 • Правильно використовуйте зірки дракона. Якщо фіолетова зірка дракона падає, поверніть її в Табір, де ви можете об’єднати її з іншими, які ви зібрали. Це, в свою чергу, призведе до створення «Чудової Зірки Дракона». Якщо ж ви вирішите негайно натиснути на зірку дракона, ви отримаєте дорогоцінні камені Дракона.

висновок

Проходження «Merge Dragons» не складе великих труднощів для гравців, добре знайомих з іграми логічного жанру «пазли» і «три в ряд». Початківцям ж гравцям рекомендую прислухатися до порад «фоліанта мудрості» на кожному з рівнів — там зазвичай міститися поради як зручніше і швидше пройти ту чи іншу ігрову локацію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector