Завантажити чіти на блокаду 2019

Гра «Блокада» — одна з найпопулярніших ігор жанру «шутер», що працюють у вікні вашого браузера. Повна назва цієї гри звучить як «майнкрафт: блокада». А по своїй суті це захоплюючий 3Д-шутер, в якому вам доведеться битися як з ордами зомбі, так і проти інших гравців в захоплюючих ігрових баталіях. Якщо вас вбивають занадто швидко, ви можете скористатися кодами, що дозволяють отримати різні ігрові переваги. Нижче ми розберемо, де можна скачати чіти на злом Блокади в 2019 році. А також які сервіси нам в цьому допоможуть.

Блокада — захоплюючий 3D-шутер

Як відомо, гра Блокада є динамічний кубічний світ, в якому ви можете будувати і руйнувати практично все. Це захоплюючий 3Д-шутер, в якому можна не тільки влаштовувати захоплюючі перестрілки, але і будувати власну базу, відбиватися від наступаючих зомбі. А також овишать свій ігровий рівень, намагаючись потрапити в самий топ гравців.

блокада шутер

Гра «Блокада» — це захоплюючий 3Д-шутер

Гра, для якої можна скачати чіти, має безліч різноманітних карт, створених розробниками і гравцями. При цьому доступний як одиночний, так і мультиплеєрний режим, в якому одночасно на карті можуть бути присутніми одночасно до чотирьох команд (32 гравців).

Мультіплеер

У грі присутній мультіплєєрний режим з підтримкою до 32 гравців

Блокада доступна як через соціальну мережу Вконтакте, так і через Стім. При цьому для запуску гри вам буде потрібно спеціальний плагін «Unity Web Player» (на даний момент втратив офіційну підтримку), і веб-браузер (наприклад, Хром), який підтримує вказаний плагін.

Unity Web Player

Для запуску гри знадобиться плагін Unity Web Player

При цьому геймплей Блокади може виявитися складним для безлічі новачків. Такі гравці бажали б отримати будь-які інструменти, що полегшує ігровий процес. Такими інструментами можуть стати чіти 2019. І нижче ми розберемо, які коди доступні на даний момент.

Чити

Розбираємо доступні чіти на гру «Блокада»

Читайте також: завантажити чіти на Standoff 2 на Андроїд безкоштовно (на ВХ і Аім захист від бана).

Особливості використання читів для злому гри

Сьогодні в мережі можна знайти різні чіти для гри Блокада, розміщені на різних сайтах. У більшості випадків такі коди не працюють або містять в собі вірусні програми, здатні завдати шкоди вашому комп’ютеру.

вірус

Під багатьма чітамі ховаються банальні вірусу

Функціонал читов пропонує отримання безкоштовних монет в 2019 році, швидке створення і руйнування блоків, високий стрибок, стрілянину крізь стіни і інші можливості.

функції чита

Виберіть потрібні функції злому

Більшість із заявлених функцій по суті не працює, так як основний ігровий дані зберігаються на серверах, і не доступні для призначених для користувача змін.

Давайте розберемося, які хакі на Блокаду нам доступні сьогодні.

Злом на Блокаду на монети 2019

Перший з читов дозволить вам отримати велику кількість монет для Блокади, і ви зможете придбати ті ігрові елементи, які бажаєте.

Порядок дій:

  1. Запустіть гру, а потім запустіть ваш чит (кнопка F5);
  2. Виберіть потрібний елемент злому. Але врахуйте, що гроші потрібно закидати потроху протягом кілька днів, інакше антічітінговая система вас забанити;
  3. При скачуванні чита не забудьте вимкнути антивірус. Сам чит можна скачати з Яндекс.Діск.

Код на монети

Використовуйте цей чит, що дозволяє отримати монети для Блокади

Завантажити поліфункціональний чит

Поліфункціональний чит від Manshet має безліч функцій для отримання ігрових бонусів в Блокаді в 2019 році. З його допомогою ви зможете швидко рухатися і стріляти, бачити крізь стіни, ефективно руйнувати їх і багато іншого.

Для роботи з читом потрібно буде:

  1. Запустити гру, зайти на будь-яку карту;
  2. Потім і активувати сам чит;
  3. Далі натисніть на кнопку «Вибрати браузер», визначитеся з потрібною функцією і грайте.

Волхак

Даний чит дозволяє бачити крізь стіни

Завантажуйте даний чит з Яндекс.Діск.

Код на майнкрафт Блокада монети

Ще одним читом для Блокади на монети є чит, що знаходиться на dropbbase.com. Його функціонал дозволяє отримати монети для гри, і використовувати їх для покупки зброї і інших інструментів. Дивіться відео нижче:

Чит BlokadaHack від Dekos

І ще один чит для Блокади 2019 про який ми хочемо розповісти — це BlokadaHack v1.6.1 від чітера Dekos. Функціонал даного злому включає стрибок, скоростріли, можливість польоту, постріли крізь стіни, швидке переміщення, ходіння по повітрю і інші можливості. Чит завантажуйте з goo.gl/quVMer

Карта

Даний чит дозволить легко знаходити ваших противників

Це також стане в нагоді: чіти на Пабг Мобайл для Андроїд і ПК.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, як завантажити популярні чіти на Блокаду в 2019 році. А також на яких сервісах можна знайти зазначені коди. При використанні злому пам’ятайте, що антітінговая система гри добре виявляє чітера, і згодом банить їх. Тому використання кодів свідомо, усвідомлюючи всі можливі ризики для вашого облікового запису.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector