Розпродаж в Стим 2019

Мережевий сервіс поширення комп’ютерних ігор «Steam» — один з найпопулярніших в світі. Число зареєстрованих акаунтів становить значну цифру в 150 мільйонів, а кількість пропонованих сервісом ігор обчислюється тисячами. Користувачі купують на сервісі безліч комп’ютерних ігор, завдяки чому його щорічний дохід складає більше 4 мільярдів доларів. Однією з приємних родзинок сайту є sales, під час проведення яких можна купити безліч ігор з значною знижкою. Нижче ми розберемо, коли пройде розпродаж в Стим в 2019 році, і як можна купити ігри за мінімальними цінами.

Коли проходить розпродаж в Стим

Компанія «Valve Corporation» заздалегідь не анонсує дати розпродажів в Стим для широкої публіки. Такі події мають закритий характер, і повідомляються лише розробникам комп’ютерних ігор. Після цього вони по різних каналах витікають в мережу і стає надбанням широкої громадськості.

Розпродажі в Steam зазвичай відбуваються з регулярною частотою в приблизно схожі терміни. Для отримання точної екстраполяції необхідно підсумовувати інформацію, яка включає:

  • дати і місяці, коли розпродажі починалися;
  • в якому дні тижня зазвичай починається розпродаж;
  • як довго триває розпродаж;
  • на які події може припасти розпродаж.

З огляду на минулу динаміку, аналітики припускають наступні дати, коли пройде розпродаж в сервісі Стим в 2019 році:

  1. Літній розпродаж. Початок 19-23 червня, триває приблизно 14 днів.
  2. Осіння розпродаж. З 26 листопада по 1 грудня ( «Хеллоуїн») і з 22 по 30 листопада ( «Чорна Пятница»).
  3. Зимова розпродаж. Зазвичай доводиться на католицьке Різдво (25 грудня).

Ближче до зазначених дат відвідуйте сайт Стим і стежте за оголошеннями про знижки і розпродажі. Також про майбутні sales розповість спеціалізований американський ресурс whenisthenextsteamsale.com. Але врахуйте, що він працює за американським часом ( «East Pacific Time Zone»), і його значення необхідно перевести на московський час.

whenisthenextsteamsale.com

Ресурс whenisthenextsteamsale.com покаже дату найближчої розпродажі в Стим

Це цікаво: Як активувати ключ в Steam.

Особливості розпродажі в Steam 2019

Акційні пропозиції зі знижкою зазвичай розміщені на головній сторінці сайту Стим. Тут представлені переліки ігор зі знижкою (їх число може досягати більше 1000), а також можливість отримати бонусний безкоштовний контент в «затишному будиночку» від Steam. В останньому можна виграти різні корисні предмети для ігор, а також ряд унікальних дрібничок.

Розміри знижок на окремі ігри можуть становити до 70%. Зокрема, у розпродажі початку січня 2019 року знижка на гру «XCOM 2 Collection» становила 40%, «Dead by Daylight» — 50%, а «Sid Meier’s Civilization VI» — 70%. Sale на популярну «Playerunknown’s Battlegrounds» склала близько 30%.

Стим-розпродаж

Знижки на окремі ігри можуть становити до 80% від вартості гри

Також на 2019 рік передбачається повернення блискавичних знижок, що відрізняються великим розміром на короткострокове час. Такі акції зазвичай діють при загальних розпродажах, і їх максимальна тривалість — близько 12 годин.

Величина пропонованих знижок буде зростати, так як Стим змушений конкурувати з іншими майданчиками (наприклад, «Epic Games Store»), які намагаються змінити до себе клієнтуру.

Що купувати — окремі ігри або збірники?

Аналітики ігрового ринку відзначають, що купувати окремі ігри в Steam в 2019 році менш вигідно, ніж придбання цілого збірника. Останні зазвичай пропонуються як добірка ігор одного розробника або одного жанру. Купівля таких збірок обіцяє істотну економію, яка сягнула 80-90% від базової вартості ігор.

Збірка ігор Стим

Знижки на збірники ігор можуть доходити до 80%

Якщо ж вас цікавить якась окрема гра, тоді немає сенсу переплачувати за цілу збірку. Його ціна в комплексі може виявитися вище потрібної вам стратегії, і ви витратите зайві кошти. Якщо ж ви вибираєте відразу кілька ігор, тоді покупка такого збірника у розпродажі Steam — це хороший вибір.

Корисно знати: як працює саппорт в Стім.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, як проводиться розпродаж в сервісі Стим в 2019 році, коли чекати чергову акцію, і які її характерні особливості. Оскільки «Valve» заздалегідь не оголошує дати майбутніх розпродажів, необхідно орієнтуватися на аналоги з минулих років і інформаційні витоку від інсайдерів. Також допоможе спеціалізована група Стим в ВК, де часто з’являється інформація необхідного нам плану.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector