Як вводити коди в СІМС 4 на гроші

The Sims 4 — це одиночна комп’ютерна гра. Вона є симулятором реальному житті зі своїми законами і героями. Це вже четвертий випуск популярної гри, яку розробляє для нас компанія Maxis. У Sims 4 можна вводити коди на нескінченні гроші і на інше майно. Далі ви зможете знайти все корисні чіти на дану гру.

Кілька слів про гру Сімс 4

Як не дивно, але на ліцензійної упаковці Sims 4 вказано обмежувач віку — 18+.

Вікове обмеження

Вікове обмеження Sims 4

З упевненістю можна сказати, що більшість грали в неї до повноліття. Популярність прийшла до гри при виході Sims 3. Хороша графіка, розумні боти — були головною складовою приємного симулятора. До третьої версії було випущено велику кількість модифікацій, і практично кожна була добре зустрінута публікою.

В The Sims 4 розробники вклали чимало зусиль. Ця частина готувалася протягом двох років з 2012 по 2014. Основний акцент був зроблений на вдосконалення ботів, які складають чималу частку сюжету. Тепер вони можуть справлятися відразу з декількома завданнями, діють грамотно і рухаються природно. Також в цілі розробників входило зробити гру Сімс 4 універсальної. Щоб вона запускалася навіть на слабких комп’ютерах. Незважаючи на те, що розробникам вдалося здійснити багато планів, на момент виходу гра була все ж недопрацьованою.

персонаж

Персонаж гравця в Sims 4

Це пояснювалося малим бюджетом і браком часу.

Читайте також: Завантажити чіти на Блок Страйк.

Як вводити коди для злому гри

На офіційному сайті EA розробник заявляє, що вони навіть заохочують використання кодів в грі The Sims 4.

Коментар

коментар розробника

Так як часто ми починаємо створювати сім’ю заново. І в новій грі нам просто буде вже нудно заробляти їх працею персонажів. В іграх для введення кодів і читів існує спеціальна панель — консоль. Для її виклику в Sims натисніть разом клавіші SHIFT + CTRL + C.

Швидкий доступ для виклику консолі

Швидкий доступ для виклику консолі в Sims 4

Важливо натискати їх по черзі в наведеному порядку. Інакше, якщо ви натиснете CTRL + C, система зробить лише скріншот екрану. А консоль викликана не буде. Після цього у верхній частині екрану ви побачите білу смужку, яка і є консоллю.

консоль

Консоль в грі Sims 4

Сюди необхідно вводити коди для отримання ігрового майна або нових навичок. Практично всі коди для Sims 4 є нескладними словами або фразами, що складаються з 2-3 слів. Спробуйте ввести перший код, який дасть вам 1000 сімолеонів — «kaching». Або слово «rosebud».

Це може бути корисним: Чити на Пабг Мобайл (скачати на ПК і Андроїд).

Чити на гроші в Sims 4

Переходимо до більш значущих кодами, які допоможуть вам швидко здійснити задумане в грі The Sims. Ось всі існуючі слова і їх комбінації для отримання ігрових грошей:

 • 50 000 сімолеонів — досить велика сума, якої вистачить для побудови хорошого будинку для всієї родини. Для її отримання введіть в консолі «Motherlode»;

  введення коду

  Введення коду на гроші в консолі Sims 4

 • Наступна сума дозволить купити практично все в грі Sims: 350 000 сімолеонів. Для її отримання ви повинні будете знати точну прізвище родини в грі. Так як це слово буде частиною коду. Наприклад, прізвище родини — Jakson. В такому випадку код буде виглядати так: «FamilyFunds Jakson 350 000». Таким чином, вам потрібно вводити складові коду через пробіл: чит-код прізвище суму.

З грошима розібралися, до речі, одні і ті ж коди можна вводити повторно. І не обов’язково заново писати фразу в Сімс 4. Досить прописати її один раз, після чого при відкритій консолі потрібно натиснути стрілочку вгорі (або вниз) і код знову з’явиться. Натисніть ENTER, і ви побачите, як потрібна сума додалася на ваш рахунок.

Додається сума грошей

Сума додається при кожному введенні коду

Щоб прибрати консоль, знову натисніть комбінацію SHIFT + CTRL + C.

Коди на гроші працюють в будь-якому випадку. Але більшість ведений вами читов не стануть працювати до тих пір, поки ви не введете спеціальний код розробників. Для цього знову відкрийте консоль і введіть наступну команду: «TestingCheats True».

код розробників

Код розробників для Sims 4

У прикладі написані слова з великої літери. Вам цього робити не обов’язково. Після введення цієї фрази ви зможете прописувати будь-які чіти на гроші і настрій, надані в цій статті.

Коди для підвищення щастя і емоцій в Сімс 4

У грі The Sims 4 є велика кількість різноманітних кодів. Можна покращувати самопочуття вашого головного героя і його супутників. Побудувати хороші відносини між сусідами або навіть вбити будь-якого з них.

Наступні коди допоможуть поліпшити щастя головного героя або його емоції (мудлети):

КодНазначеніе
sims.add_buffВведіть код, щоб змусити вашого Сіма зануритися в певний емоційний стан, і через пробіл необхідний стан. Список їх дивіться нижче на скріншоті.
sims.remove_buffЩоб видалити певний емоційний стан, і через пробіл стан зі списку.
sims.remove_all_buffsВидаляє всі стани у вашого персонажа.
aspirations.complete_current_milestoneДопоможе виконати стадію мети в житті героя.
sims.remove_buff PointsДля додавання 100 балів.
objects.consumables_infinite_toggleДозволить придбати нескінченне зілля. Потрібно перед покупкою.

список настроїв

Список настроїв в грі Sims 4

Це ще далеко не все чіти, які ви можете вводити в Sims 4. На гроші коди ви вже знаєте, тепер перейдемо до менш важливим, але також необхідним.

Рекомендуємо до прочитання: Завантажити чіти на Блокаду 2019.

Ігрові моди для гри Sims 4

Після того, як ви ввели код розробника, в контекстних меню героїв гри будуть з’являтися додаткові пункти. Наприклад, будь-якого перехожого ми можемо змусити стати братом або сестрою нашого головного героя.

Для цього потрібно:

 1. Натиснути клавішу SHIFT і зробити клік по персонажу;

  перехожий

  Перехожий в грі The Sims 4

 2. З’являться кнопки для дій навколо персонажа;

  Пункти з діями

  Пункти з діями над персонажем в Sims 4

 3. Виберіть «Додати в сім’ю»;

  Додати в сім'ю

  Виберіть пункт «Додати в сім’ю»

 4. І над цим персонажем з’явиться зелений чоловічок з двома плюсами, який означає, що він тепер ваш близький родич в грі.

  значок

  Значок, який вказує на члена сім’ї

Наступні коди допоможуть вам швидко створити необхідні умови в грі для приємного проведення часу:

 • Щоб зробити так, що у вашому місті всі будинки стали для вас безкоштовними, введіть наступний код: «FreeRealEstate On». Відключається ця функція так само: «FreeRealEstate Off»;
 • Наступний код зможе швидко перенести вашого героя в будь-яку точку на карті гри. Для цього потрібно натиснути на SHIFT і вибрати курсором точку. Є також умова, що обмежує таку дію. Ви не зможете телепортувати вампіра;
 • Як часто нам доводиться стежити за потребами, які час від часу змінюються у симов. Щоб більше не звертати на це увагу, знову натисніть SHIFT і зробіть клік по персонажу. Виберіть пункт «Чит-код для потреб» і далі «Відключити потреби»;

  Чит-код для потреби

  Виберіть пункт «Чит-код для потреби»

 • Ще один цікавий спосіб забруднити будь-який предмет. Для цього натисніть SHIFT, перед вами на екрані повинен бути предмет для забруднення. З’явиться знову кілька віконець для дії з предметом.
  Пункти з діями

  Пункти з діями над предметами

  Виберіть пункт «Забруднити». І предмет тут же покриється брудними плямами.

  бруд

  Бруд на предметах

Подібним чином можна вимазати будь-який предмет. Правда, мета цього не зовсім ясна. Швидше за все така дія призначене для того, щоб прибиральники не залишилися без роботи. На жаль, всі коди не змогли поміститися в даній статті. Але ви зможете знайти їх самостійно на сайті або за посиланням в даній статті: http://gamesisart.ru/pc/Sims_4_Codes.html.

І наостанок хочемо дати пораду тим, хто тільки починає грати в чудовий симулятор реального життя. У Сімс 4 не поспішайте вводити коди, особливо на гроші. З чітамі ви не зможете відчути смак гри: розвиток гравців, створення сім’ї, зростання по кар’єрних сходах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector