За останній час у вашій мережі сталося дуже багато безуспішних спроб входу в Стим

При запуску клієнта Steam користувач може отримати повідомлення «За останній час у вашій мережі сталося дуже багато безуспішних спроб входу в Стім». Поява даного повідомлення зазвичай пов’язане зі спробами входу в зазначений клієнт, в ході яких кілька разів був введений неправильний пароль. Нижче розберемо суть даної дисфункції, а також пояснимо, як її виправити.

steam

Суть проблеми «Занадто багато безуспішних спроб входу в Стім»

Як випливає з тексту повідомлення, система зафіксувала кілька безуспішних спроб увійти в акаунт Steam протягом короткого відрізка часу. Визначивши це як спробу злому вашого аккаунта з боку зловмисників, система заблокувала на певний час доступ до зазначеного профілю.

Причинами блокування зазвичай є наступне:

  • Сервера Стим тимчасово перевантажені;
  • Користувач одночасно користується клієнтом на PC і на мобільному пристрої. При цьому системний час на обох пристроях відрізняється;
  • Були вироблено кілька спроб входу в аккаунт з введенням неправильного пароля;
  • На ПК користувача діє вірусний зловредів, який намагається отримати доступ до призначеного для користувача аккаунту в Steam;
  • Підключення до мережі користувача працює нестабільно (зокрема, через проблеми з роутером).

Давайте розберемося, як виправити помилку, якщо за останній час відбулося багато безуспішних спроб входу в ігровий клієнт.

Це буде цікаво: Як активувати ключ в Стим

Перевірка працездатності серверів Steam

Насамперед рекомендуємо переконатися, що сервера Стим працюють стабільно. Відвідайте ресурс steamstat.us і переконайтеся у відсутності проблем у функціоналі зазначених серверів.

Servers Steam

Перевірте статус серверів Стим

Очікування протягом 30 хвилин між спробами входу

Визначивши кілька безуспішних спроб користувача ввійти в обліковий запис, система блокує вхід в нього на 30 хвилин. Незважаючи на безліч існуючих помилок про блокування профілю на 40-50 хвилин, нормований період блокування становить лише півгодини. Для вирішення проблеми перезавантажте ваш ПК і телефон (якщо останній використовуєте для входу в Стим). Зачекайте вказаний відрізок часу, а потім знову спробуйте увійти в ваш акаунт.

Деяким надто чутливих користувачам рекомендуємо розтягнути відрізок очікування до однієї години.

Використання одного часу і часового поясу в вашій мережі

При підключенні до Steam через телефон і ПК, тоді рекомендуємо переконатися, що на обох пристроях виставлений той же часовий пояс і час. Якщо немає, відкоригуйте значення так, щоб вони були ідентичні один одному.

Перевірка правильності введення пароля від Стим

Перевірте коректність введення пароля для входу в ігровий клієнт. Переконайтеся, що ви вводите правильний пароль у відповідній розкладці (латиниця / кирилиця). Часто саме невірно обрана розкладка стає причиною розглянутої нами помилки.

Використання VPN

Ефективним способом позбутися від помилки «Занадто багато безуспішних спроб входу в Стім» є використання VPN-програм для підключення до клієнта. В ході такого ВПН-підключення ваш IP-адреса буде змінений на альтернативний. Оскільки блокування йде саме по IP, ви зможете легко увійти в ваш акаунт.

VPN-Steam

Використовуйте ВПН для підключення до Стим

Перезавантаження роутера для входу і ігровий клієнт

Оскільки частою причиною помилки є проблеми інтернет-підключення, рекомендуємо перезавантажити ваш роутер. Це рішення має подвійний ефективністю, так як якщо ви використовуєте динамічний IP, то перезавантаження роутера може допомогти отримати інший варіант IP-адреси і обійти блокування в Стім.

Перезапуск інтернет-підключення

Усунути помилку, якщо відбулося багато безуспішних спроб входу в аккаунт Steam, допомагає перезапуск інтернет-підключення на вашому ПК.

Для цього:

  1. Натисніть на Win + R, введіть там ncpa.cpl і натисніть Enter
  2. У переліку, що здійснювати підключення до мережі знайдіть інтернет-підключення, наведіть на нього курсор мишки, клацніть ПКМ.
  3. У меню, виберіть «Відключити».
  4. Зачекайте, поки система відключиться, потім знову натисніть ПКМ, і виберіть «Включити».

Мобільний підключення до Steam

Хороші результати були отримані в ситуації, коли джерело Інтернету змінювався зі стаціонарного Wi-Fi на мобільний Інтернет. В цьому випадку смартфон стає точкою доступу Інтернету, до якого підключався призначений для користувача ПК. Зазвичай через такий мобільний Інтернет можна було легко увійти в Стім і користуватися його можливостями.

Звернення до служби технічної підтримки

Якщо жоден з перерахованих методів не допоміг, рекомендуємо звернутися в службу підтримки Стим. Як це зробити читайте в нашому матеріалі.

Steam Support

Зверніться в службу підтримки Стим

Це може бути корисним: Де знайти трейд посилання в стім.

висновок

Причиною помилки «За останній час у вашій мережі сталося дуже багато безуспішних спроб входу в Стім» є ряд безуспішних спроб увійти в обліковий запис Steam протягом короткого періоду часу. Для вирішення виниклої проблеми рекомендуємо виконати весь комплекс перерахованих рад, звернувши особливу увагу на другий і третій спосіб. Використання ВПН, а також терпляче очікування (від 30 хвилин до 1 години) дозволяє вирішити помилку безрезультатного входу в Стим в абсолютній більшості зафіксованих випадків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector