Відгуки користувачів про програму Telegram

Ні на кого не секрет, що месенджер «Telegram» за останні кілька років завоював мільйони користувачів у всьому світі. Програма володіє відмінним функціоналом і працює на будь-якій доступній сьогодні операційній системі. Але в Росії історично найбільш популярними програми для обміну повідомленнями були «Viber» і «WhatsApp». Тому цілком логічно, що перш ніж перейти на новий продукт, потенційний користувач хоче дізнатися про нього якомога більше інформації.

У сьогоднішньому матеріалі відзначимо, що найчастіше говорять користувачі про «Телеграм», і які відгуки вони про нього залишають. Ми не будемо цитувати кожен відгук, але згрупуємо їх за загальним моментам.

Відгуки користувачів про програму Telegram

«Telegram»: відгуки про програму

Більшість відгуків про «Телеграм» є позитивними. Наприклад, в магазинах додатків його середня оцінка досягає 4,5 бала за п’ятибальною шкалою. Це дуже хороший показник, що свідчить про загальне визнання. Про що зазвичай говорять користувачі?

Швидкість. Практично всі користувачі «Telegram» відзначають, що додаток працює набагато швидше багатьох конкурентів, особливо «Viber» і «Skype». Навіть на досить слабких пристроях запуск відбувається за лічені секунди, а повідомлення доходять дуже швидко навіть при повільному і нестабільному з’єднанні.

Надійність. У переважній більшості випадків користувачі не скаржаться на проблеми з надійністю роботи програми. Воно практично ніколи не вилітає і працює неймовірно стабільно. Повідомлення ніколи не губляться.

Зручність. Незважаючи на те, що у кожного користувача різне уявлення про зручність, особливих скарг практично не помічається. Все зручно розташоване. Все невдоволення в основному пов’язані з індивідуальних переваг.

Безпека. «Telegram» позиціонує себе як дуже безпечне додаток. Хоча мало хто може перевірити достовірність цієї заяви, практично всі задоволені тим фактом, що його листування ніхто не може прочитати.

Telegram в телефоні

Робота з контактами. Досить неоднозначний компонент. Чому так? Хоча додавання контакту з телефонної книги відбувається автоматично, дуже часто після його видалення він продовжує залишатися в списку контактів «Telegram». Процес видалення також не найзручніший.

Обмін файлами. Практично всі відзначають, що «Телеграм» виграє по всіх статтях практично всіх конкурентів. Можна відправляти абсолютно будь-які файли, в будь-якій кількості, розміром до 1,5 гігабайт кожен. Швидкість передачі також на висоті.

Дзвінки. Єдиним мінусом для багатьох стає відсутність відеодзвінків. Але голосові виклики радують своєю найвищою якістю і повною безпекою.

Негативні відгуки. Скільки б не було позитивних відгуків, завжди знайдуться і негативні. Більшість з них засновані на тому, навіщо потрібно користуватися «Telegram», якщо є безліч інших аналогів. Спочатку розробників часто звинувачували в тому, що вони скопіювали ідею у конкурентів.

висновок

Мессенджер «Telegram» — відмінне рішення для повсякденного спілкування з друзями і колегами. Просимо вас в коментарях залишати свої відгуки про програму.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector