Відеоспостереження в офісі: навіщо? —

відеоспостереження
Подібні системи дуже поширені на Заході і тільки починають освоюватися у нас і не тільки в офісах або складах, але також повним ходом йде установка відеоналюденія в будинках і квартирах. Дійсно, це дуже зручна штука. По-перше, керівництво має можливість контролювати роботу своїх співробітників, по-друге, самі співробітники будуть працювати з великим завзяттям і менше часу проводити в курилках або біля кавових автоматів. По-третє, внутрішнє відеоспостереження — дуже корисна річ для служби безпеки компанії.

Зазвичай, камери розташовуються в офісних приміщеннях, коридорах, складських приміщеннях, ліфтах, вестибюлях. В офісних або складських приміщеннях зазвичай ставляться звичайні камери з малим дозволом. Всі камери об’єднані в єдину мережу, яка контролюється за контрольного пункту. Будь-яка інформація, яка потрапляє туди з камер, архівується та зберігається на жорсткому диску. Деякі системи відеоспостереження дозволяють переглядати інформацію з камер через мережу Інтернет.

Та й взагалі, будь-яка система відеоспостереження незамінна при побудові внутрішньої безпеки. За допомогою системи відеоспостереження можна не тільки дізнатися про несанкціоноване проникнення на об’єкт, що охороняється, а й зафіксувати цей факт на відеокамери і отримати необхідну інформацію про передбачувані порушників.

Однак слід пам’ятати, що надмірно економити або навпаки, витрачатися на таку систему недоцільно. Як і в усьому, тут потрібно знати міру. Необхідно ефективно розмістити камери, продумати, під яким кутом це зробити, який дозвіл камери потрібно для того чи іншого приміщення, обладнати контрольний пункт, найняти професійний персонал. І тоді система відеоспостереження, як частина системи безпеки повністю себе виправдає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector