Найцікавіші і невідомі факти про телебачення —

ТВ
Практично в кожній родині на даний момент часу є телевізор, а у тих хто не має даного девайса, то вони просто його не потребують. А ось телебачення на сьогоднішній день вже не займає настільки велику частину в житті сучасного покоління, як це було раніше. І молодь зараз купує телевізор не для того щоб дивитися новини і передачі, а для перегляду фільмів і в більшості випадків не за допомогою кабелю, а за допомогою інтернету. З цієї причини саме телебачення кілька втрачає популярність, в той час як виробники телевізорів продовжують нарощувати темп.

І зараз можна за прийнятні гроші і при правильному підході за цим посиланням — http://tehcovet.ru/sovetu/tehnika-dla-doma/vybiraem-luchshij-televizor-dlya-doma.html вибрати хороший і недорогий телевізор.

Чи може телебачення зникнути?

Багато прихильників інтернет телебачення, місць для розміщення відеофайлів і перегляду фільмів онлайн вважають, що телебачення як таке — має померти. Але при цьому не замислюються, що більшість фільмів, які можна подивитися онлайн були зняті на замовлення телеканалів, все навчальні передачі аналогічно проплачені платними телеканалами і так далі. Звичайно ж, частина трафіку забирається інтернетом, але телебачення не може зникнути. Часто батьки до народження дитини не мають телевізора, але як тільки в сім’ї з’являється дитина вони замислюються про покупку телевізора, тому як мамі просто незручно стежити за дитиною і дивитися улюблений серіал на ноутбуці або планшеті. Пізніше вони дітям вмикають мультики навіть для «фону». А іноді самі дорослі не помічають як то, що телевізор може працювати цілий день. І при цьому варто розуміти, що телебачення, з точки зору технології, не таке вже й старе.

Ось самі невідомі факти про телебачення, які мало хто знає:

1. Слово «телебачення» з’явилося в 1907 році, а ось абревіатура «TV» використовується тільки з 1948 року.

2. Регулярне телебачення вперше завілось в Німеччині 1935 року. На той час телесигнал брало лише близько семисот телевізорів по всій Німеччині.

3. Перша телетрансляція в СРСР відбулася 1 січня 1938 року в Москві а перший ефір тривав всього 40 хвилин.

4. Найстаршим ток-шоу в історії телебачення є американська передача The Tonight Show (Вечірнє Шоу або Сьогодні ввечері). Передача регулярно виходить в ефір з 1954 року.

5. Перша реклама з’явилася в Сполучених Штатах Америки 1 липня 1941 року під час трансляції бейсбольного матчу. Рекламувалися годинник Bulova. Рекламний ролик тривав 20 секунд і коштував всього 9 доларів.

6. Перший ТВ супутник був запущений на орбіту в 1962 році і завдяки цьому в 1969 році більше 500 мільйонів людей дивилися висадку на Місяць в прямому ефірі.

7. До 1987 року в Ісландії по четвергах не транслювати ніяких телепрограм.

8. До 65 років середньостатистичний американець бачив близько 2 мільйонів телевізійних рекламних роликів.

9. Розмір першого телевізора становив всього-на-всього 3х3 сантиметри.

10. Як показує статистика в цілому людина може витратити 14-16 років свого життя на перегляд телевізора.

Тепер телебачення — це побут і повсякденність.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector