Відеоглазок безпеку і захист? Проблеми, маскування.

безпеку і захист вашого будинку фото
Кожен власник житла має гостре намір підвищити безпеку своєї квартири (заміського будинку), та й про особисту безпеку також не можна забувати. Все це призводить багатьох на ринок відеоспостереження, де велика увага до себе привертає такий пристрій, як відеоочко. Його можна непомітно встановити на двері квартири, що дасть можливість вести непомітне спостереження в районі сходового майданчика, а також відеоочко цілком можливо встановити на стіні або знову ж на вхідних дверей заміського будинку, що дозволить контролювати ситуацію в районі прибудинкової території. Відеоглазок в останньому випадку, при установці на стіні, можна замаскувати так, що для чужого погляду він буде виглядати як капелюшок цвяха, яку ще треба сильно постаратися помітити.

Проблеми, що виникають при установці відеоглазка

По суті відео вічко — це просто камера відеоспостереження, які передають сигнал на монітор або ж на карту пам’яті. І ось в цьому криється і переваги і недоліки даного способу відеоспостереження.

  • За рахунок малої величини якісного зображення навіть в тому випадку якщо відеогалазок дуже дорогий — не одержати.
  • Проводити спостереження віддалено — досить важко або дорого, набагато простіше купити і встановити ip-камеру відеоспостереження — http://diyshop.in.ua/cameras/ipcamera і через 20-30 хвилин настройки мати повноцінний доступ до цієї камері з будь-якої точки світу.
  • Але безсумнівний плюс відеоглазка все ж є — його дуже важко знайти і знищити, але найчастіше зловмисник помітивши камеру біля дверей розвернеться і піде, а який сенс знати в обличчя злодія, коли вже в квартирі нічого не залишилося.

Маскування відеоглазка — варіанти і способи

У деяких виникає питання: «Як маскується відеоочко?». Все дуже просто. Майстри часто маскують відеоочко під зовнішній вигляд болта (дірки в стіні від болта) або капелюшки цвяха, його також можуть вмонтувати замість старого звичайного вічка, також його спокійно можна розмістити в наличнику двері, але при цьому залишають зовсім невеликий отвір, яке явно не буде залучати уваги. Часом відеоочко вбудовується в розташований на двері номерний знак. Способів багато і відеоочко буде реально непомітний. При цьому варто врахувати, що установку відеоглазка краще довірити професійному майстру, який впорається з цим завданням буквально протягом однієї години, в той час як любитель взагалі часто не може сам встановити даний пристрій.

Деякі «любителі» відеоспостереження набувають відеоочко замість відеодомофона, просто він нижче за вартістю, а виконує цілий ряд функцій останнього. За допомогою нього також можна відстежувати, хто прийшов і всю зовнішню обстановку навколо будинку або квартири. Відеоглазок здатний здійснити відеозапис тих, хто підходив до дверей. А якщо придбати цей пристрій спільно з датчиком руху, то даний пристрій почне свою роботу тільки у разі виникнення будь-то руху біля дверей, при цьому автоматично буде відправляти фото або саму відеозапис навколишнього оточення на комп’ютерний пристрій власника (мобільний телефон, планшет і т.д .).

На що звернути увагу при покупці?

При виборі відеоглазка найкраще купувати бездротові пристрої, що дасть можливість значно полегшити процес його установки (не доведеться тягнути кудись кабель, який можна банально в подальшому сильно пошкодити і тим самим порушити роботу відеоглазка в цілому). Простіший відеоочко починає спрацьовувати після того, як хтось натиснув кнопку дзвінка, наявність датчика руху надає ряд інших можливостей, які були описані вище. Сам пристрій складається з двох основних частин:

• Відеокамера. Тут увагу варто приділити тому, щоб цей елемент відеоглазка мав інфрачервону підсвітку, що дозволить отримувати якісне зображення в темний час доби або при відсутності освітлення в під’їзді, також не зайвим буде наявність аудіо, яке дозволить вести переговори з відвідувачем.
• Відеомонітор. Деякі моделі йдуть без даного елемента.
• Блок живлення.

Не варто довго думати про те, як забезпечити безпеку своєї власної квартири або заміського будинку, треба сміливо купувати сучасні пристрої відеоспостереження, що якісно і надійно дозволить виконати це завдання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector