Пропав YouTube на телевізорі Самсунг, що робити? —

відео з ютуб
Після 30 червня 2017 року компанія YouTube перестала підтримувати Flash плеєри Самсунг на телевізорах SMART TV. З цієї причини всі користувачі телевізорів випущених до 2012 року залишилися без найпопулярнішого відеохостингу Ютуб на своїх телевізорах. Але благо справа є способи переглядати не тільки YouTube, але і інші сервіси і на будь-якому телевізорі.

Як переглядати відео YouTube на телевізорі Самсунг?

Для початку нам необхідно встановити Fork Плеєр, який і дозволить отримати доступ до відеохостингу. Для цього необхідно:

  1. Зайти в Smart HUB
  2. Далі натиснувши клавішу A (червона) увійти в обліковий запис Develop. Для цього в поле логін вводимо Develop, а в поле пароль (іноді воно підтягується автоматично) вводимо 123456, якщо не виходить залишити порожнім.
  3. Далі натискаємо вхід
  4. Після заходимо в налаштування (клавіша D або клавіша Tools на пульті управління) і переходимо в розробку
  5. У випадаючому вікні заходимо в меню «Налаштування IP адреси сервера»
  6. Вводимо IP — 46.36.222.114
  7. ip
  8. Повертаємося назад і натискаємо пункт меню «Синхронізація додатків користувача»
  9. Після синхронізації в головному меню телевізора з’явиться плеєр під назвою Fork Player.

Налагодження та нюанси!

Після всіх перерахованих вище дій вже можна заходити в Fork плеєр і переглядати відео, але після перезавантаження телевізора даний плеєр може зависнути, з цієї причини ми пропонуємо створити свій обліковий запис Самсунг.

Для цього заходимо в смарт HUB і знову натискаємо кнопку A на пульті, після натискаємо створити обліковий запис. Вводимо емаил, пароль (2 рази) і тиснемо створити. Варто зазначити, що створити таку учетку можна і з комп’ютера на сайті сумісного — так буде трохи швидше. Після здійснюємо вхід вже до свого облікового запису і користуємося.

p.s.

— іноді телевізор сам викидає вас з облікового запису, з цієї причини варто перед тим як запускати fork плеєр необхідно здійснювати вхід (благо справа пароль і логи сохраняте)
— Якщо вимкнути телевізор і не вийти з плеєра — він може зависнути, з цієї причини слід виходити з плеєра за допомогою подвійного натискання кнопки EXIT на пульті.
— Якщо у вас виникли питання, то пишіть про це в коментарях буде разом з ними розбиратися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector