Виберіть кращі програми та ігри. Google важлива ваша думка

Play Маркет

Компанія Google запустила голосування, в якому користувачам пропонується вибрати кращі програми та ігри для Android. Раніше щорічний топ складався редакторами Play Маркета самостійно без урахування думки інших людей, але в цьому році вони зрадили традиції.

Втім, модератори все ж виконали за користувачів частина завдання: вибір можливий тільки з 40 запропонованих проектів, причому віддати голос можна лише за один додаток і одну гру. Після того, як користувач проголосує, Play Маркет повідомляє йому, на якому місці в рейтингу знаходиться обраної програми або гра в даний момент. При бажанні можна відкликати свій голос і проголосувати заново.

На голосування відводиться два тижні, а 3 грудня Google підведе підсумки і оголосить переможців. У всіх країнах різні рейтинги (наприклад, в Росії у виборі беруть участь локальні проекти, в тому числі «Кинопоиск», «Яндекс.Дзен», Joom, «Едаділ», «паперову версію» і «Кальварія»). Примітно, що в США в категорії «гра 2018 року» присутні Final Fantasy XV і Pokemon GO, а в Росії їх вибрати не можна.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector