Як користуватися Nvidia Optimus на ноутбуці з двома відеокартами

Nvidia_Optimus-Logo.png
У великій кількості сучасних ноутбуків знаходяться дві відеокарти — це інтегрована в процесор відносно слабка відеокарта від Intel, і потужна дискретна відеокарта від Nvidia. І для вибору, за допомогою якої відеокарти запускати ту чи іншу програму, створена технологія Nvidia Optimus: вона аналізує навантаження і для ігор і важких додатки використовує дискретну графіку, а для офісу і серфінгу в інтернеті — інтегровану.

Однак буває так, що з деякими старими або маловідомими іграми вона помиляється і запускає їх за допомогою інтегрованої графіки — це, зрозуміло, призводить до більш низького fps або взагалі до неіграбельності. І, навпаки, буває і так, що Chrome запускається з дискретної графіки, що абсолютно не потрібно.

Якщо ви хочете запустити таку «криву» програму тільки один раз, то можна натиснути на неї правою кнопкою миші і вибрати потрібну відеокарту:

Безимянний.png

Однак якщо вона потрібна вам постійно, то зайдіть в Панель управління> Панель управління NVIDIA> Управління параметрами 3D> Програмні настройки і вкажіть .exe потрібної програми і потрібний для її запуску відеопроцесор. Так само, якщо вам, наприклад, потрібно максимально продовжити час автономної роботи ноутбука, то можна там же перейти на вкладку Глобальні параметри і вибрати там інтегровану відеокарту — тоді абсолютно всі програми будуть запускатися з неї, що знизить проізвоідтельность, але сильно збільшить час автономної роботи:

image_2017-06-02_14-26-27.png

І, навпаки, якщо ноутбук стоїть вдома, підключений до мережі — можна сміливо ставити за замовчуванням відеокарту від Nvidia.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector