Як встановити Android P Developer Preview 4 (і відкотитися назад у разі проблем)

Android P Developer Preview 4

2 липня компанія Google випустила Android P Developer Preview 4. Це тестова зборка, призначена для розробників, але вона досить стабільна і підійде будь-якому користувачеві. Її можна встановити тільки на чотири моделі смартфонів: Pixel, Pixel XL, Pixel 2 і Pixel 2 XL.

Для отримання апдейта потрібно записатися в програму тестування Android Beta. Через якийсь час на смартфон прийде повідомлення про можливість установки Android P. Процес інсталяції займає близько півгодини, причому всі додатки, налаштування і призначені для користувача файли збережуться. Ваш смартфон буде придатний до використання відразу ж, перенастроювати і відновлювати що-небудь не буде потрібно.

Якщо ви записувалися в програму Android Beta для установки тестових версій Android O, зараз доведеться пройти ту ж процедуру ще раз. Для відкату з Android P до попередньої версії операційної системи досить знову відвідати сайт Google і вийти з програми тестування. Після цього ваш смартфон зажадає перезавантаження і відновить ту версію Android, яка була встановлена ​​на ньому спочатку.

Якщо апдейт не спадає по Wi-Fi, ви можете скористатися інструкцією з його встановлення за допомогою файлу заводської прошивки. Такі файли доступні на сайті Google.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector