Viber Out — що це таке як користуватися сервісом

Багато користувачів мобільних телефонів настільки звикли до додатка Viber, що навіть повністю замінюють його функціоналом сервіси операторів мережі будинку або на роботі. Однак складність завжди полягала в тому, що стандартний Вайбер дозволяв зв’язуватися тільки з тими, у кого встановлена ​​така ж програма.

Але сьогодні безліч користувачів дізнаються про Viber Out, що це таке, як користуватися. Це — нова революційна послуга для абонентів, яка дозволяє дзвонити на будь-які телефони — мобільні або стаціонарні.

Що таке Viber Out в телефоні

Щоб зрозуміти, наскільки зручно користуватися Viber Out, розглянемо, як працює додаток в стандартному режимі. Відбувається наступне:

Viber Out що це за сервіс
Viber Out що це за сервіс

  • голосове повідомлення абонента перетвориться в цифровий формат;
  • відбувається стиснення даних за допомогою стандартних протоколів, що дозволяють не втратити якість розпізнавання мови, але зменшують обсяг переданих даних;
  • по бездротовому протоколу компактний цифровий потік передається на найближчий приймач (роутер), а звідти — на шлюз глобальної мережі Viber.

При прийомі дзвінка відбувається все з точністю до навпаки. Таке перетворення сигналу, що знижує вимоги до пропускної здатності мережі, дозволяє користуватися зв’язком, маючи тільки доступ в інтернет. Однак до недавнього моменту можливості викликати абонента, у якого не встановлено Viber — просто не було.

Viber Out
Viber Out

Нова послуга дозволяє піти від всіх існуючих обмежень. Зрозуміти, що таке Viber Out в телефоні — дуже просто. Це окремий сервіс в стандартному додатку, який вміє дзвонити на кожен апарат зв’язку, мобільний або стаціонарний, застосовуючи спеціальні функції глобальної мережі.

При цьому не потрібно нічого налаштовувати, все, що буде потрібно від абонента — поповнити спеціальний рахунок, з якого буде списуватися плата за вироблені виклики.

Що таке Вайбер Аут і як оплачувати користування сервісом

Зупинимося на тому, як працює новий сервіс від Viber. При наборі номера може відбуватися наступне:

  • система розпізнає комбінацію цифр як зареєстрований номер Вайбер і здійснює виклик, якщо в іншого абонента встановлено додаток в телефоні;
  • набрана комбінація не є кодом абонента Viber. В цьому випадку дзвінок буде зроблений через Вайбер Аут, з оплатою з окремого рахунку.

Алгоритм досить простий і зрозумілий, а також не передбачає нових труднощів для користувача. Телефонуйте як зазвичай, вибираючи контакт Viber або набираючи телефон на клавіатурі.

Для зручності користувачів розробники системи передбачили кілька способів поповнення особового рахунку, з якого будуть списуватися гроші за дзвінки на стаціонарні і мобільні номери:

Сайт в Виберіть Аут
Сайт в Виберіть Аут

  • з сайту системи Вайбер. Досить зайти на сторінку поповнення і слідувати інструкціям;
  • при здійсненні дзвінка, якщо коштів на рахунку недостатньо, додаток самостійно запросить дані кредитної картки для поповнення;
  • можна перевести гроші на баланс в будь-який час прямо з основної програми, вибравши відповідні пункти в меню.

З вищеописаного ясно, що таке Вайбер Аут: нова зручна послуга, яка знімає всі проблеми з дзвінками, з якими стикалися користувачі ще недавно. Варто відзначити, що сітка тарифів, яка вказана на сайті і доступна через додаток Viber, розроблена з урахуванням країн, де знаходяться абоненти.

Оплата різна і залежить від конкретного географічного положення, однак, зручність нової послуги важко недооцінити, оскільки вона робить цифровий зв’язок повністю доступною і надає всі можливі зручності для кожного користувача.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector