Ви можете їх знати на Facebook принцип: з’явився рекомендований один

Іноді вам можуть запропонувати додати якоїсь людини в друзі. І про це надходить повідомлення (а таке трапляється часто, чим більше френдів, тим частіше). Це означає, що система знайшла людину, з яким ви можете бути знайомі. Причому так і є — часто ви знаєте запропонованих особистостей.

Дана можливість дуже допомагає, так як іноді ми не можемо знайти всіх потрібних користувачів, а про деяких можемо і забути. Плюс до всього, нам не потрібно довго лазити по чужих сторінках в пошуках, а значить не втрачати дорогоцінний час. Адже напевно у багатьох з нас є чимало знайомих, яких хотілося б відшукати. Хоча, не у всіх випадках ми повинні знати запропонованих людей. Тому, в разі чого, ми можемо їх і не додавати, а просто відмовитися.

Насправді, це не сам по собі Facebook визначає знайомих, як користувачі могли б подумати, а система, яка закладена всередині програми. Що це таке і за яким алгоритмом воно працює, зараз і розберемося.

Користувачі зазвичай діляться на два типи: ті, кому подобається ця функція і для кого є корисною, і ті, хто явно від неї не в захваті. Але і тим і іншим швидше за все цікаво, як же все-таки працює дана функція. Якщо ж у всьому детально розібратися, то можна зрозуміти, що в цій величезній системі велику роль виконують роботи. Вони збирають інформацію, обробляють, аналізують її.

Якщо конкретно, то ось яка інформація потрапляє під аналіз:

  • Дослідження списку ваших друзів і друзів ваших друзів. Таким чином знаходять спільних знайомих.
  • Аналізується те, які користувачі мережі мають з вами однакові точки дотику: робота або навчання, місто і місце проживання і т.д
  • Беруть до уваги користувачів, які підписані на одні і ті ж співтовариства, що і ви.
  • Звертають увагу і на те, з якими користувачами Фейсбуку можливо контактуєте і спілкуєтеся в інших соц.сетях
  • Обробляються навіть дані кредитних карт, які користувач застосовує при різних операціях.

Звичайно, ця обставина може не подобатися багатьом людям, і це зрозуміло. Чи не кожного може порадувати той факт, що його особисті дані використовуються в глобальній світовій мережі. Звичайно, небезпеки це не представляє, але часто зачіпає самолюбство деяких користувачів.

Щоб такого не сталося, краще всього використовувати для пошуку знайомих і френдів стандартні методи, передбачені сайтом. Також бажано (і це відноситься не тільки до Фейсбуку) вказувати мінімальну інформацію про себе. Мається на увазі та інформація, яка підлягає конфіденційності. Але, справедливості заради, варто зауважити, що Facebook це зарекомендував себе сайт і якщо він і використовує деякі дані, то це робиться виключно в корисних для користувача цілях. Просто це спростить роботу з профілем, і дозволить швидше пристосувати до бурхливого життя Facebook.

Ось так працює ця функція і на такому алгоритмі грунтується. Вона явно корисна, так як пропонує ті акаунти, які людина давно шукав або навіть і не думав побачити. Також ця функція не є небезпечною і не відправляє дані вашої сторінки нікуди. Тому за безпеку можна не переживати. Це просто ще один маленький гвинтик в гігантському механізмі комфортного використання Фейсбуку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector