Як вийти з Фейсбуку на комп’ютері: зі свого комп’ютера, віддалено

Facebook став невід’ємною частиною життя багатьох людей. Практично більше половини користувачів даної соціальної мережі заходять на свою сторінку щодня. Тому, при використанні особистого ПК немає необхідності постійно залишати профіль. Але в цілях безпеки особистих даних може виникнути потреба у виконанні виходу з сайту Фейсбук. Читайте далі, щоб дізнатися, як вийти з Фейсбуку на персональному комп’ютері, а також як зробити це віддалено.

Існує два способи, що дозволяють покинути сторінку в Фейсбук. Коли користувач хоче вийти з профілю зі свого ПК, йому знадобиться застосувати перший спосіб. Другий спосіб підходить для тих, хто забув вийти з сайту соціальної мережі після використання якого-небудь чужого або суспільного устрою.

Вихід на своєму комп’ютері

Якщо ви з якихось причин турбуєтеся про конфіденційність персональних даних, завантажених в соціальну мережу Фейсбук після входу зі свого комп’ютера, вам знадобиться виконати таку процедуру:

 1. На головній сторінці аккаунта на іконку у вигляді стрілки у верхньому правому куті екрану.
 2. В контекстного меню виберіть «Вийти».

Якщо користувач заходив в соціальну мережу в інтернет-кафе, через комп’ютер одного або колеги, зробити вихід з системи можна віддалено. Для цієї мети необхідно застосувати настройки конфіденційності аккаунта.

 1. На початковій сторінці соцмережі знайдете значок «стрілки вниз» (описана трохи вище).
 2. Натисніть розділ «Налаштування», потім клацніть «Безпека».
 3. Для перегляду необхідної інформації натисніть пункт «Звідки ви увійшли».
 4. Ознайомтеся зі списком місць, з яких ви заходили в цю мережу.
 5. Виконайте завершення сеансів щодо одного браузера або всіх відразу.

При використанні мобільного застосування натисніть на кнопку із зображенням трьох ліній, потім перейдіть в «Налаштування облікового запису».

Як закрити вхід в Фейсбук через комп’ютер

Якщо користувач не хоче щоб аккаунт Фейсбук став доступним для сторонніх людей або шахраїв, необхідно видалити з браузера дані для авторизації. Процес видалення пароля залежить від браузера, який встановлений на персональному комп’ютері. Розглянемо найпопулярніші з них:

Google Chrome:

 • Запустіть браузер, натисніть розділ «Налаштування і управління», який знаходиться в правому верхньому куті.
 • Далі «Налаштування», потім торкніться напису «Показати додаткові налаштування».
 • Торкніться пунктів «Паролі та форми» і «Управління збереженими паролями».
 • Проведіть очищення даних.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector