Веб-хостинг і його різновиди —

vps сервер на 30 днів безкоштовно
При створенні сайту потрібно врахувати багато — відтворення веб-сторінок на різних браузерах, візуальне оформлення та контент. Крім цього, одним з важливих показників веб-сайту є його відвідуваність, від якої залежить кількість споживаних сайтом ресурсів.

Чим більше важить сайт, чим більше людей його відвідують, тим потужніший сервер доведеться використовувати. Однак далеко не всім сайтам потрібен окремий фізичний сервер — він точно буде необхідний соціальних мереж, можливо, популярним інформаційним сайтам, великим it-компаніям або компаніям, які займаються графікою і дизайном — оскільки це передбачає великі обсяги переданих даних. Але зазвичай для створення і підтримки сайту окремий сервер не потрібен, тим більше, що його покупка і утримання обійдеться в кругленьку суму.

Щоб не витрачати гроші даремно, можна замовити веб хостинг — послугу з розміщення сайту на сервері хостингу компанії. Крім істотної економії фінансових коштів, безумовним плюсом якісного веб-хостингу є цілодобова технічна та відсутність необхідності обслуговувати сервер самостійно і стежити за його функціонуванням — все це робить хостінг компанії.

vps сервер на 30 днів безкоштовно
Вибрати відповідну компанію можна, вивчивши запропоновані послуги і подивившись відгуки клієнтів. Однак деякі компанії додатково дають можливість пробного періоду, наприклад, можна отримати vps сервер на 30 днів безкоштовно, щоб протестувати пропоновані послуги.

Залежно від потреб сайту можна вибрати різні види хостингу. Їх основні відмінності — обсяг наданої пам’яті і права управління, які отримують власники сайтів. Так, під віртуальним хостингом розуміється оренда частини сервера з безліччю сайтів, і рівні права їх власників. При цьому ресурси сервера вважаються загальними для всіх сайтів, що знаходяться на ньому. Більш безпечним і зручним вважається VPS-хостинг — отримання виділеного віртуального сервера. На одному фізичному сервері можуть перебувати кілька віртуальних, незалежних один від одного. Орендуючи віртуальний сервер, власник сайту отримує права адміністратора і можливість налаштовувати vps-сервер на свій розсуд.

При необхідності можна також орендувати у хостингової компанії окремий фізичний сервер.

Крім послуги з розміщення файлів сайту на своєму сервері, хостингові компанії можуть пропонувати і ряд додаткових сервісів. Це може бути цілодобова технічна, додаткове місце на сервері, призначене для бекапів, можливість реєстрації доменних імен і багато іншого.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector