Чим відрізняється хороший хостинг від поганого? —


Про створення свого сайту в наш час замислюється кожна третя людина. Хтось хоче вести блог, у кого-то бізнес відкривається, ситуацій може бути безліч. Сам процес створення веб порталу нескладний, головне — визначитися з хостингом. Хоча багато новачків, зіткнувшись з представленим поняттям, впадають в ступор, припускаючи, що процес покупки займе багато часу і сил. Насправді ж все гранично просто. Слід тільки розібратися, що таке хостинг, і на які параметри слід звертати увагу при його покупці.

Як вибрати хостинг

Хостинг — це місце (сервер), де буде розташовуватися веб портал. Сервером називають спеціальні комп’ютери, які підтримують постійну роботу сайтів. Якщо приводити аналогію, то можна сказати, що це квартира, де проживає людина. Від роботи сервера, залежить і робота сайту. Отже, які параметри будуть у хорошого хостингу? Почнемо з того, що як такого ідеального хостингу не існує, є той, який підходить саме власнику сайту. Але існує кілька моментів, які необхідно враховувати всім.

Хороший хостинг — надійний. Він буде працювати без збоїв, постійних проблем і зависань. Як показує статистика, більша частина клієнтів йде з веб порталу саме через тривалу завантаження сторінок. Крім того, веб портал втратить в рейтингу пошукових систем, якщо сайт буде постійно видавати помилки і не завантажуватися. Впливає ж на це в першу чергу хостинг, який повинен працювати безперебійно. Так, проблеми можуть виникнути, від цього не застрахований ніхто, але вони повинні бути скоріше винятком, ніж правилом.

Працювати на хорошому хостингу — одне задоволення. Ви можете звернутися в будь-який час дня і ночі до провайдера, і він допоможе вирішити проблему. Технічна підтримка буде працювати постійно. Це важливо, тому що сайти часто ламаються в самий невідповідний момент — у вихідний або вночі. Тому в цьому випадку вибирайте надійних провайдерів, які відомі і мають довгу історію, наприклад, uh.ua. Перевірити хостера буде нескладно, досить пошукати інформацію в інтернеті, подивитися офіційну реєстрацію компанії, уточнити чи має вона реальний фізичну адресу.

Хороший хостинг буде витримувати великий наплив клієнтів. А тому тут важливо, щоб провайдер надавав різні тарифи. Якщо у вас невеликий блог, з малою кількістю відвідувачів, тоді можна взяти недорогий віртуальний хостинг. Для середнього бізнесу підійде віртуальний виділений сервер. А ось для великих магазинів, журналів краще придбати виділений сервер. Орієнтуйтеся на масштаби інтернет проекту, це дозволить підібрати підходящий варіант.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector