Переваги та особливості самописних CMS —

світ cms
Будь-яка CMS дозволяє втілити в реальність дизайн сайту і змістовно його наповнити. Це не повинно викликати здивування, тому що браузери і сервера використовують для роботи мову розмітки, який є загальним для всіх CMS, а не тільки певної CMS. Іншими словами, відмінність різних движків тільки в інструментарії, але ними можна оперувати з однаковим контентом, і кінцевий продукт визначається тільки параметрами зручності сайту для клієнта і для власника сайту.

Якщо говорити про те, які існують види CMS, то їх розділяють на три групи: безкоштовні, самописние і платні.

Особливості індивідуальних CMS

Розробка самописних систем управління відбувається за допомогою найманих програмістів, а не власником сайту. Їх не можна назвати безкоштовними, так як і роботу програмістів потрібно оплачувати. А оскільки створення і налаштування CMS — справа не з легких, то дешевшим варіантом виявляється покупка вже розробленої системи управління. Але нікому не забороняється займатися розробкою сайту вручну, посторінково. Іноді це допомагає залишитися у виграші, завдяки тому, що такі CMS нескладні в установці, невибагливі до хостингу і не мають складних налаштувань. Але будь-який глобальна зміна несе за собою ряд проблем, тому як без фахівців в цій сфері зробити нічого не вийде. Хоча якщо ви власник бізнесу, то Вам все одно краще звернутися в компанію, яка займається підтримкою сайту — http://web-sigma.ru/services/stages/support/ і, вказавши Ваші побажання, така компанія виконає їх без будь-яких проблем .

Переваги таких CMS

Головним плюсом самописних CMS є їх вузька спрямованість на певну задачу. Зазвичай код такого движка створюється добре оптимізованим і орієнтованим на додавання контенту конкретного сайту.

Істотних відмінностей між безкоштовними і платними системами управління для побудови немає, а тому звичайному користувачеві буває важко розібратися у відмінностях між ними. Вибираючи движок, потрібно орієнтуватися на те, наскільки він легкий в адмініструванні і захищений.

Багатьом некомерційним і комерційним проектам легше і вигідніше користуватися однією з перевірених CMS. До того ж в цьому випадку не буде потрібна допомога дизайнера і досвідченого веб-майстри, а якщо вони і будуть потрібні, то тимчасово.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector