В Android з’явиться функція автоматичної активація режиму модема

Можливість використовувати смартфон або планшет в якості мобільного точки доступу для роздачі інтернету на інші пристрої — є корисною функцією. Компанія Google спростить життя користувачам, у яких в використанні кілька Android пристроїв, додавши в Google Play Services 10.2 нову опцію під назвою Instant Tethering. Функція автоматично включає режиму модема для пристроїв, пов’язаних одним аккаунтом Google, коли це необхідно.

vaurmjkecuf94v1hyxfk.png

Як тільки на одному з девайсів пропадає підключення до інтернету, користувач отримує повідомлення з пропозицією включити режиму модема на іншому пристрої, де доступ до інтернету є. У повідомленні показується рівень заряду батареї пристрою, на якому є підключення до інтернету. З’єднання між гаджетами відбувається по Bluetooth.

Функція Instant Tethering доступна на пристроях лінійок Nexus і Pixel, що працюють під управлінням Android 7.1.1 Nougat. При цьому планшети Nexus 9 і Pixel C можуть лише приймати сигнал, але роздавати інтернет за допомогою цієї функції не вийде. Google тільки тестує функцію і вона доступна невеликого числа користувачів. В майбутньому опція запрацює на всіх Android-пристроях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector