У що можна пограти по листуванню в ВК

Людина не любить нудьгувати. Ми прагнемо зайняти себе чимось яскравим і захоплюючим, здатним розбавити наш відпочинок і подарувати безліч позитивних емоцій. Коли вас двоє, ви можете розважити себе за допомогою різноманітних текстових ігор, доступних в режимі повідомлень онлайн. Давайте розберемо, у що цікаве можна грати з одним по листуванню в соцмережі ВК, і які правила таких ігор.

У що можна пограти в повідомленнях в VK

Текстові ігри стануть в нагоді в ситуації, коли ви сумуєте або коли ви (або ваш співрозмовник) не є любителями звичайної бесіди. Особливо вони актуальні в разі, коли ви спілкуєтеся на відстані, і все що вам доступно — це текстовий чат в месенджері або ВКонтакте. Такі ігри розважать вас, допоможуть дізнатися один одного краще, зблизять спільним і яскравим проведенням часу.

У більшості таких ігор використовується текстовий обмін повідомленнями. У деяких випадках можуть використовуватися фотографії, які можна відіслати через чат в соціальній мережі.

Давайте розберемося, які існують захоплюючі ігри в режимі повідомлень в Вконтакте.

Читайте також: Як виграти в Клевер.

20 питань — захоплююча гра для соцмережі

Дана гра прийшла до нас з 19 століття. Правила прості:

 1. Одна людина вибирає об’єкт.
 2. Другий намагається відгадати, що це за об’єкт за допомогою 20 питань.

На такі питання загадав може відповідати лише «так» або «ні» (без будь-яких уточнень). Щоб зробити гру по листуванню більш цікавою, вибирайте об’єкт, який важко впізнати.

20 питань

Розгадати об’єкт за допомогою двадцяти навідних запитань

Слова з пісень — підніме настрій співрозмовникам

«Слова з пісень» — це відмінна гра для любителів музики.

Суть гри:

 1. Одна людина цитує рядки з обраного музичного треку.
 2. Другий співрозмовник повинен вгадати, з якої пісні цей рядок.

Також ви можете включити в віртуальну гру в Вконтакте класичні слова з будь-якого фільму або розповіді. Але це актуально тільки в тому випадку, якщо ви обоє любите дивитися фільми і читати.

Абревіатури — гра в ВК для розвитку уяви

Це популярна гра, в яку можна пограти по листуванню. Ви називаєте будь-які абревіатури, і ваш співрозмовник повинен привести їх повну форму. Іноді виходить дуже весело і смішно.

абревіатура

Розгадати загадані абревіатури

Час історій — пробудить в вас талант письменника

Відмінна гра для творчих особистостей. У ній один співрозмовник в текстовому повідомленні в VK пише фразу або пропозицію, а другий продовжує сказане своєю фразою або пропозицією. Потім перший реагує на фразу другого, і так далі.

Ви можете почати з фрази «Давним-давно, в далекому королівстві» А ваш співрозмовник продовжує «Жила принцеса, зачарована злою чаклункою». І так далі, все залежить від вашої креативності, почуття гумору, начитаності, бажання і так далі.

Це цікаво: Гра «Че розумний» — відповіді Вконтакте.

Що якщо … — цікава гра по листуванню для Вконтакте

У грі «що якщо» одна людина створює сценарій «що якщо», а другий описує, що б він робив при такому сценарії. Тут немає правильних або неправильних відповідей, все базується на бажанні відповідати на питання. Дана гра дозволить вам краще пізнати один одного через листування в ВК.

Що якщо

А що якщо…

Зворотний текст — змусить вас нестандартно мислити

Це дуже весела гра, в якій всі слова в повідомленні повинні бути написані літерами в зворотній послідовності. Тобто перший співрозмовник шле другого якусь пропозицію в повідомленні, наприклад «Сьогодні прекрасний вечір, чи не так». А другий повинен надіслати йому це ж пропозицію, але зі словами, де букви проставлені в зворотній послідовності, тобто «Яндоес йинсаркерп мовного, ен адварп мул».

Потім співрозмовники міняються місцями, і все повторюється в листуванні за новою.

Правда чи дію — можна зіграти навіть в повідомлення в ВК

Популярна гра, в яку грають як онлайн в соцмережах, так і перебуваючи поруч один з одним. Коли перший вибирає «правда», то другий зобов’язаний поставити йому питання, на який перший повинен відповісти максимально правдиво.

Коли ж перший вибирає «дія», то він зобов’язаний зробити те, що скаже йому другий. При цьому доказом дії може бути фото, яке перший отошлёт другого через повідомлення в Вконтакте в підтвердження виконаного їм дії.

Потім співрозмовники міняються місцями, і в «правда чи дія» грає вже другий співрозмовник, а перший задає питання або просить виконати дію.

Правда або дія

Так правда чи дія?

Рими — просто, але цікаво

Ще одна захоплююча гра. Ви вибираєте одне слово або фразу. А ваш співрозмовник в VK повинен придумати до них риму у вигляді слова або фразу. Потім ви придумуєте риму на слово або фразу співрозмовника, і так далі.

Рекомендуємо до прочитання: «5 відмінностей» онлайн в ВК — відповіді.

Асоціації — допоможе навчитися мислити логічно

Схожа за змістом гра з описаної вище, в яку можна пограти в повідомленнях. Ви називаєте якесь слово, а ваш співрозмовник придумує слово-асоціацію на ваше слово.

наприклад:

 • комп’ютер
 • гра
 • CS: GO
 • Стрільба
 • Head Shot і т. Д.

асоціації

Створіть свою асоціацію

Міста — вічна класика

Популярна гра «Міста» в представлення не потребує. Ви називаєте в листуванні місто, ваш співрозмовник називає місто на останню букву з названого вами міста. Потім ви називаєте місто на останню букву з названого міста вашого співрозмовником і так далі, поки хтось не здасться.

Так, але … — гра для Вконтакте по листуванню

Суть гри полягає в продовженні фрази співрозмовника своїм «Так, але ..»

Наприклад:

 • Перший: Я люблю засмагати на сонці;
 • Другий: Так, але на сонці можна згоріти;
 • Перший: Так, але можна проводити багато часу в тіні ..

І так далі.

Так, але

Змагаються в креативності за допомогою гри «Так, але …»

висновок

У нашому матеріалі ми описали, у що цікаве можна пограти з другом по листуванню в соцмережі ВК. Кожна з описаних нами ігор досить цікава, допоможе підняти вам настрій і краще пізнати один одного. Спробуйте ці види, знайдіть собі до душі, і розважайте себе довгими зимовими вечорами. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector