Як отримати кави в Клубі Романтики

Гра Romance Club з незвичайним жанром продовжує набирати популярність в магазині Play Market. З його зростанням збільшується кількість питань, пов’язаних з грою. Більшу частину публіки цікавлять теми віртуальних грошей. Сьогодні ви дізнаєтеся, яким чином можна отримати каву в грі Клубі Романтики.

Де можна отримати багато кави в Клубі Романтики

В Romance Club існує два види ігрової валюти — алмази і кави (або чаю, валюта з іконкою чашки). Все це грає важливу роль в проходженні гри. Так як за них ми можемо купувати наряди для свого персонажа, відкривати додаткові сюжетні лінії та інше. Гра дозволяє нам завершувати рівні без вкладення реальних грошей. Хоча для цього знадобиться додатковий час.

У Клубі Романтики є 3 джерела для отримання безкоштовного кави:

Спосіб: Особливості:
Перегляд реклами.Коли у вас повністю закінчуються чашки, з’являється можливість подивитися рекламу на головній сторінці. І отримати одну чашку за перегляд.
Автоматичне оновлення.Якщо на рахунку не залишилося жодної чашки, кожні кілька годин гра автоматично додає чашку з кавою в ваш профіль.
Щоденний бонус.Знайти каву або чай також можна при отриманні щоденного бонусу, разом з алмазами. Цей спосіб також передбачає, що на ваш обліковий запис закінчилися чашки.

отримання кави
Отримання кави в щоденній нагороди

Четвертий джерело — покупка кави за реальні гроші. Цей спосіб підходить в тому випадку, якщо ви хочете отримати відразу велику кількість ігрової валюти.

Читайте також: гри схожі на Клуб Романтики.

Яким чином купити чашки в Клубі Романтики

Якщо ви з тих гравців, що хочуть отримати все і відразу, в грі є можливість придбати ігрову валюту — кава і алмази. Для цього вам потрібно вибрати вгорі іконку зі знаком плюс і вибрати відповідний пакет з грошима Клуб Романтики.

Подальший порядок дій:

 1. Внизу з’явиться вікно, де вам потрібно натиснути на пункт «Продовжити»;
  продовжити
  Натисніть на кнопку «Продовжити»
 2. Далі натисніть на кнопку «Додати способи оплати»;
  Додати способи оплати
  Додати способи оплати в Google Play
 3. Вкажіть номер карти і прив’яжіть її для оплати ігрової валюти в Romance Club.
  Вкажіть номер карти
  Вкажіть номер своєї банківської картки

У магазині ігри доступні різні набори валюти з кавою і алмазами. Виберіть відповідний пакет і оплатіть з карти.

Виберіть пакет
Виберіть пакет з ігровою валютою

30 чашок кави — максимально вигідний пакет. Ціни на валюту можуть бути знижені на міжнародні свята. Враховуйте це при здійсненні покупки.

Це може бути корисним: скачати Клуб Романтики на комп’ютер.

Спосіб отримати алмази в грі Romance Club

Алмази — це не менш важлива валюта в Клубі Романтики. Так само, як і кава її можна отримати різними способами. І в грі таких способів ще більше, ніж для чаю.

Алмази можна отримати:

 • Купивши в магазині за реальні гроші;
  Купівля алмазів в магазині
  Купівля алмазів в магазині Клуб Романтики
 • Кожен пройдений епізод або серію гравець отримує 1 алмаз;
 • Також пройдений епізод відкриває можливість перегляду реклами, яка дає можливість отримати алмаз або чай;
  Алмази і кава за перегляд реклами
  Отримуйте алмази і кава за перегляд реклами
 • За перегляд рекламних відеороликів в головному меню програми ми отримуємо два алмаза. Можливість перегляду оновлюється кожні півтори години;
 • Гравець отримує алмази за відвідування гри кожен день. Ця кількість може зростати, в залежності від безперервності відвідувань. Якщо ви протягом тижня хоча б раз не пропустіть сеанс гри, щоденна кількість зменшиться знову до двох. Максимальна кількість може зрости до 5;
 • За участь в конкурсі на сторінках офіційної групи в ВК можна отримувати алмази;
 • За проходження кожної першої серії історії гравець отримує 10 алмазів.

Якщо скласти всі ці способи, можна отримати кругленьку суму алмазів за деякий час. За підрахунками гравців Romance Club за 1 місяць, використовуючи всілякі джерела доходів, алмазів можна отримувати від 1000 штук і більше.

Це цікаво: як ввести код в грі Клуб Романтики.

Участь в конкурсах в групі ВКонтакте для отримання кави

За адресою https://vk.com/public164141329 в соцмережі ВКонтакте знаходиться офіційна група гри. Тут публікуються всі найсвіжіші новини, зміни в грі і інформація про прийдешні зміни.

Група Вконтакті
Група гри в ВКонтакте

Час від часу розробники Клубу Романтики розігрують в своїй групі різну кількість алмазів і кави. Іноді ця сума доходить до 500. Найчастіше умови для конкурсів прості і участь доступно абсолютно для всіх гравців.

Якщо ви є фанатом гри, підпишіться на новини групи, щоб бути завжди в курсі нових подій. Коли будуть проводитися нові конкурси, ви відразу ж довідаєтеся про це зі стрічки на стіні свого аккаунта.

Список переможців конкурсу
Список переможців конкурсу в групі

Вимоги для участі бувають різними, іноді потрібно намалювати малюнка, зробити репост повідомлення, групи або написати невеликий сценарій розвитку який-небудь серії з історій. Але подарунки за участь завжди стоять. При цьому розробники дарують їх відразу десяткам або навіть сотням переможців, які брали участь.

Чи можна швидко дістати багато алмазів

Є пара способів, як швидко отримати на свій аккаунт велика кількість алмазів в Romance Club. Не забувайте заходити в гру кожен день без пропусків. До кінця третього тижня ваш бонус повинен вирости до максимальної кількості алмазів. Швидше за все ви зараз проходите якусь одну історію. Але є і такі, сюжет яких вам не сподобався.

клуб Романтики
Гра Клуб Романтики

В таких історіях можна пройти першу серію, щоб отримати 10 алмазів. Пройдіть всі перші серії історій і візьмете максимальну кількість алмазів. Щоб отримати багато кави в грі Клуб Романтики у великій кількості, необхідно придбати пакет ігрової валюти в магазині.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector