Відгуки на гру Клевер з призами

Грошові виграші в грі «Клевер» — правда чи вигадка

У перший час після запуску гри існувало безліч скептиків, які стверджують, що «Клевер» — це черговий «розлучення», що творцям нізвідки брати гроші, і грати в гру просто немає сенсу. Нині ж подібних відгуків значно поменшало, так як багато виграли постять на форумах і групах VK позитивні відгуки на гру Клевер, прикріплюючи до них скріншоти з отриманої після перемоги виграшною сумою.

Один з таких скріншотів

Один з подібних скріншотів

Де ж беруть гроші творці гри? Джерела коштів у них практично ті ж самі, що і у американського аналога «Клевер» — гри «HQ Trivia», що стартувала в США роком раніше. це:

  • Спонсорські контракти (наприклад, недавно спонсором чергової гри «Клевер» став «Сбербанк» з солідним 500-тисячного призом);
  • Рекламні контракти. Реклама може бути візуальна (на заставці гри, одяг ведучого, спливаючі час від часу картинки і ін.), І голосова, проговорюються провідним під час гри. З ростом аудиторії гри на Клевер обов’язково звернуть увагу великі бренди;
  • Вкладення команди Урганта і «ВКонтакте» — спочатку проект існував на кошти, виділені Ургантом і «Mail.Ru Group» — власником «Вконтакте»;
  • У майбутньому можливе підключення телебачення — зокрема, так уже рік працює в США згадана «HQ Trivia».

    Американська HQ Trivia збирає понад мільйон гравців, а виграшний фонд становить сотні тисяч доларів

    Американська HQ Trivia збирає понад мільйон гравців, а виграшний фонд гри становить сотні тисяч доларів

Тому не варто боятися, що вас обдурять. Якщо ви граєте чесно і за правилами, ви отримаєте свій виграш (на перерахування виграшною суми дається 5 днів). Також треба сказати, що суми виграшу невеликі, так як виграш ділиться на всіх переможців.

Також вам може бути цікавий наш матеріал про те, як отримати відповіді на гру «Клевер» сьогодні.

Відгуки користувачів про гру Клевер

Гра «Клевер» зібрала безліч відгуків від простих користувачів. Одні хвалять її за простий і зручний геймплей, можливість виграти реальні гроші і інтерактивний характер, другі — за постійні лаги в грі, складні питання і малий час для роздумів. Ось кілька типових відгуків:

отзив1

отзив2

отзив3

отзив5

отзив4

Тим не менше, гра є лідером безкоштовних завантажень на «Плей Маркет», а це говорить багато про що. Перефразовуючи відому фразу, користувачі «голосують ногами».

Готові відповіді на гру Клевер 2018 — вірити чи?

Також в мережі вистачає шахраїв, що пропонують вже готові відповіді для гри Клевер 2018. Зайве писати, що вірити їм не слід, і ви просто втратите свої гроші.

Шахраї, які продають неправдиві відповіді на гру

Шахраї, які продають неправдиві відповіді на гру «Клевер»

Не завантажуйте уявні готові відповіді в мережі, і не вводьте номер свого телефону на таких ресурсах — ви просто втратите кошти, не набувши нічого натомість.

висновок

Через кілька місяців після виходу «Клевер» гра прийняла масовий характер, і нині в неї грають понад півмільйона людей. Грошовий приз в грі постійно росте, і в останні дні складають від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що привертає досить багатьох користувачів, які оцінили відгуки на Клевер з грошовим призом. Спробуйте спробувати щастя і ви — можливо, вам посміхнеться Пані Удача.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector