Нікі для Пабг Мобайл

Любителі комп’ютерних ігор постійно стикаються з проблемою вибору никнейма. Він повинен бути яскравим і незабутнім, щоб при попаданні свого власника в верхні рядки рейтингу відразу привернути до нього увагу інших геймерів. Сьогодні ми поговоримо про те, які можуть бути ники для гри Пабг Мобайл. А також як їх вибрати зі всіляких списків на просторах інету, придумати самостійно або згенерувати за допомогою спеціальних сервісів.

PUBG Mobile і вибір унікального никнейма

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) відноситься до жанру королівської битви, де гравці висаджуються на острів і відправляються на пошуки зброї та спорядження, після чого починають битви з іншими учасниками.

При виборі ника варто звернути увагу на кілька моментів:

  1. Т. к. Стиль гри явно воєнізований, то і нікнейми повинні бути відповідними — короткими і виглядати як «позивний».
  2. Також пам’ятайте про те, що ПАБГ йде в розрахованому на багато користувачів режимі, і, якщо в одиночній грі допустимі будь-ники (там навіть можна не морочитися з їх вибором), то в онлайн-шутере ваше ім’я буде у відкритому доступі для інших геймерів. Тому варто проявити лояльність і ніяким чином не виявляти свою нетерпимість і агресію по відношенню до інших гравців.
  3. Звертайте увагу і на те, якою мовою користуються інші геймери. Якщо більшість гравців спілкується і користується никами російською мовою, то і для себе можна вибрати російськомовний нікнейм, а якщо англійською — то англомовним, і т. Д.

налаштування PUBG

Налаштування графіки, звуку, геймплея

З загальними поняттями ми розібралися, тепер акцентуємо увагу на виборі ника.

Готові віртуальні імена з різних сайтів

У мережі є безліч сайтів з готовими оригінальними нікнеймами:

  1. У пошуковому рядку набираємо «Ніки для гри Пабг Мобайл»;
  2. Переходимо на запропоновані у видачі ресурси і шукаємо собі оригінальне прізвисько. Ось, наприклад, зображення з Playbattlegrounds.

Playbattlegrounds

Нікі для PUBG з сайту Playbattlegrounds

Нік, який ми вибрали, може виявитися зайнятим кимось іншим. І що робити в цьому випадку, якщо прізвисько дуже вже сподобалося? Тут на допомогу прийдуть інші сайти, що містять різні спецсимволи, які можна скопіювати і вставити в готовий нікнейм. Символ буде схожим на той, що вже є в прізвисько, але додасть імені оригінальність, зберігши при цьому таке ж звучання. Це скріншот одного з сайтів зі списком алфавітних символів — Amino.

Amino

Amino пропонує спецсимволи

Один з кращих методів підбору оригінального імені — використання сайтів-генераторів ників. Нижче розглянемо пару ресурсів. Звичайно, специфіка ігор різна, але там теж можна знайти відмінний варіант для ПАБГ Мобайл.

Також ви можете ознайомитися зі статтею про підбір прізвиськ для World of Warcraft

Sinhrofazotron — допоможе підібрати тематичний нік

Одним з популярних ресурсів є Sinhrofazotron.

Sinhrofazotron

Генеруємо нік на Sinhrofazotron

У списку немає PUBG, але можна поекспериментувати з іншими іграми, або вибрати верхній рядок «Гра» і при бажанні вказати стать, розкладку клавіатури, расу, країну, першу букву ника і інші параметри. Після цього натискається кнопка «Створити» і нік генерується. На «Створити» ми можемо кликати безліч разів, поки не з’явиться яскравий оригінальний нікнейм, який ми захочемо собі привласнити.

сертифікат

Отримуємо сертифікат на обраний нік

Натиснувши на зображення, укладену в чорний квадратик на зображенні вище, ми реєструємо свій нікнейм і отримуємо сертифікат на електронну пошту, вказану в спеціальному полі.

види сертифіката

Вибір виду сертифіката

Genr8rs — створення унікального никнейма для ПАБГ Мобайл

Є ресурс, за допомогою якого можливо згенерувати нікнейм для PUBG. Genr8rs — сайт англійською, але, якщо в браузері варто автоперевод, то можна або скористатися цією функцією і встигати відслідковувати обидва варіанти ників, або відключити її, залишивши тільки англомовний варіант.

Вибираємо формат ника:

Англійська язикРусскій мову
shortкороткий
regularрегулярний
longдовгий

Кількома по кнопці Genr8, поки не з’явиться відповідний нікнейм.

Genr8rs

Підбираємо нік на Genr8rs

Більш докладно про генераторах ників для різних ігор можна прочитати в статті «Рандомайзер ників».

Як придумати прізвисько для гри самостійно

Т. к. Стиль гри явно виражений воєнізований, то є сенс почитати про війнах минулого, щоб відшукати там забуте, але яскраве ім’я якого-небудь полководця, і взяти його собі в якості никнейма для PUBG. Інформації в мережі про це більш ніж достатньо. Один момент — якщо вам в голову раптом прийшла цікава думка з приводу майбутнього віртуального імені, киньте всі справи і терміново її запишіть, інакше вона швидко вислизне.

висновок

Сьогодні ми розглянули, як вибирати ніки для гри Пабг Мобайл. Їх можна взяти на спеціальних сайтах в інтернеті, згенерувати за допомогою спеціальних сервісів. Або самостійно поламати над прізвищем голову і вибрати такий варіант, який одночасно буде відображати стиль гри і проявляти яскраву індивідуальність свого власника.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector