У Gmail для Android з’явився конфіденційний режим. Для чого він потрібен і як ним користуватися?

У додатку Gmail для Android з’явилася можливість відправляти листи з максимальними налаштуваннями приватності. «Конфіденційний режим» дозволяє захистити доступ до листа від сторонніх, а також встановити строк, через який цей лист стане недоступним.

Gmail

Для відправлення листа в конфіденційному режимі потрібно при наборі повідомлення натиснути на значок меню в правому верхньому куті екрана. Потім потрібно вибрати термін, через який доступ до листа буде закритий (добу, тиждень, місяць, три місяці або п’ять років), а також спосіб отримання доступу до цього листа (звичайна аутентифікація або SMS). У першому випадку у користувача Gmail лист відкриється без додаткової перевірки, а в будь-якому іншому поштовому сервісі доведеться вводити код, відправлений по електронній пошті. У другому випадку одержувачу листи потрібно вводити код, який прийде по SMS на його телефонний номер.

Компанія Google передбачила додатковий захист листів, відправлених таким чином. Їх не можна завантажувати, копіювати, роздруковувати і перенаправляти іншим адресатам. Звичайно, залишається можливість зробити скріншот, але в подальшому справжність такого листа буде неможливо довести.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector