Без жартів: Липкі клавіатуру MacBook можна полагодити цією програмою

MacBook

Деякі моделі MacBook і MacBook Pro схильні до проблеми, пов’язаної з особливостями механізму «метелик» в клавіатурі. Клавіші з цим механізмом, хоча компанія Apple і називала його більш досконалим і надійним, можуть залипати через пил або невеликого сміття. В особливо складних випадках користувачам доводиться звертатися в сервісний центр, оскільки вони не можуть вирішити проблему самостійно. Заміна клавіатури може обійтися в десятки тисяч рублів, та й чистка клавіш теж не дешева.

Через залипання кнопок деякі набрані символи можуть дублюватися. Звичайно ж, краще здати ноутбук з проблемною клавіатурою в ремонт, але в якості тимчасового рішення ми можемо порекомендувати програму Unshaky. Це невелика безкоштовна утиліта з відкритим вихідним кодом, який викладений на GitHub.

Як використовувати Unshaky:

Скачайте архів з Unshaky.app з GitHub, розпакуйте файл і перемістіть його в папку «/ Applications».

Запустіть Unshaky.app і дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Зайдіть в системні настройки безпеки і поставте галочку у Unshaky. Тим самим ви додасте додатки в довірені в обхід Mac App Store.

Unshaky

Перейдіть в налаштування користувачів і груп, натисніть на кнопку «+» і додайте Unshaky.app.

Unshaky

Натисніть на іконку Unshaky в панелі завдань, перейдіть в конфігурацію і налаштуйте часовий інтервал.

Unshaky дозволяє встановити мінімальний час між натисканнями клавіш, завдяки чому виключаються введення символів через випадкових залипання. Можна почати з 40 мс і поступово збільшувати інтервал, якщо цього недостатньо. Універсального значення для всіх користувачів не існує. Все це строго індивідуально і залежить від моделі MacBook, а також ступеня засміченості клавіатури.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector