Перша тестова збірка Windows 10 Redstone 5 — з режимом максимальної продуктивності

Windows 10

Компанія Microsoft випустила дві нові тестові збірки Windows 10. Одна з них носить номер 17101 і входить в гілку Redstone 4, а друга, з номером 17604, належить гілці Redstone 5. В даний час вони майже ідентичні один одному.

нововведення:

  • Оновлений дизайн емодзі і підказки емодзі при наборі тексту.
  • З’явилися настройки дозволу доступу до системних функцій для будь-якої програми, встановленого через магазин Microsoft. Дозволи запитуються під час запуску програми, а в подальшому їх можна відкликати на сторінці «Конфіденційність» в «Параметрах».
  • Режим максимальної продуктивності для Windows 10 Pro і Windows 10 Pro for Workstations. Його можна включити в параметрах електроживлення ( «Параметри»> «Система»> «Харчування і сплячий режим»> «Супутні параметри»> «Додаткові параметри харчування»). В цьому режимі мінімізуються витрати процесора на фонові завдання і виділяється максимум ресурсів активній програмі. Він може використовуватися при монтажі відео, 3D-рендеринга і в інших складних завданнях. Зараз цей режим доступний тільки на стаціонарних комп’ютерах, а в подальшому з’явиться на ноутбуках, планшетах і гібридних пристроях.
  • У редакціях Windows 10 Pro і Windows 10 Pro for Workstations замість додатків для звичайних користувачів встановлено набір додатків для бізнесу.

Офіційний випуск наступного великого оновлення (Redstone 4) відбудеться навесні 2018 року, а наступний апдейт (Redstone 5), швидше за все, вийде восени. Взяти участь в їх тестуванні на стадії розробки може будь-який користувач Windows 10, для цього потрібно відкрити «Параметри» і вступити в програму Windows Insider.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector