У фітнес-додатках для iOS з’явилися нові команди Siri

Siri

Швидкі команди Siri стали доступні безлічі нових фітнес-додатків, створених для iOS 12. Використовуючи інтелектуальні функції, команди Siri допомагають користувачам швидше виконувати різні завдання на iPhone, iPad, Apple Watch, HomePod, навушниках AirPods і в CarPlay. Для доступу до улюблених програм досить торкнутися екрану або озвучити прохання до Siri.

Нові швидкі команди Siri відображають статистику тренувань в режимі реального часу і допомагають тренуватися ефективніше. Любителі зимових видів спорту можуть почати спуск, запустивши його відстеження в додатку Snoww. Задайте команду, наприклад, «Привіт, Siri, поїхали кататися!» Щоб переглянути інформацію про швидкість, перепаді висот і довжині спуску, просто підніміть зап’ястя, щоб активувати Siri на Apple Watch і скажіть запрограмовану команду.

У новій версії програми HomeCourt користувачі можуть попросити Siri на iPad або iPhone включити тренування з м’ячем. А в додатку Nike Run Club бігуни можуть за допомогою Siri почати пробіжку, а також отримувати нагадування про тренування, засновані на бігових звички.

Сторонні пристрої для моніторингу здоров’я тепер підтримують команди Siri в своїх додатках. Отримувати і відслідковувати дані стало ще простіше, де б ви не знаходилися.

За допомогою тонометра QardioArm і команд Siri користувачі можуть дізнатися про стан здоров’я близьких, де б вони не знаходилися. Наприклад, користувачі, які піклуються про літніх батьків, можуть запитати: «Привіт, Siri, який тиск у мами?» — і отримати цю інформацію прямо на iPhone або Apple Watch.

Dexcom

Система постійного моніторингу рівня глюкози Dexcom допомагає людям з діабетом відстежувати і контролювати рівень глюкози в крові.

Якщо ви стежите за своїм харчуванням або відстежуєте сон, боретеся зі шкідливою звичкою або приймаєте ліки або вітаміни за графіком, швидкі команди Siri допоможуть вам завжди бути в курсі вашого прогресу. У таких додатках, як Streaks, WaterMinder і Yazio, користувачі можуть відстежувати свої щоденні звички, просто попросивши Siri реєструвати активність майже будь-якого типу: підтримка водного балансу, фізичні вправи, чищення зубів, споживання цукру і кофеїну або навіть прогулянки з собакою.

AutoSleep

Команди Siri для додатка AutoSleep допомагають відслідковувати якість сну: на Apple Watch або iPhone можна в будь-який момент дізнатися інформацію про кількість годин сну, як сну і досягненні мети щодо його підвищення, тривалості глибокого сну, часу останнього сну і інших показниках.

AutoSleep

Тим, хто хотів би за допомогою Siri отримувати ще більш детальну інформацію під час занять фітнесом, додаток «Команди» дозволяє створювати індивідуальні складові команди для автоматизації багатоетапних завдань з використанням декількох застосувань. Наприклад, можна створити швидку команду Siri «Я йду в спортзал» і, коли ви прийдете в зал, на пристрої автоматично активується режим «Не турбувати», в додатку Nike Run Club запуститься тренування і почнеться відтворення заданого плейлиста.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector