Як заощадити на авіаквитках і готелях до 30% в додатку OneTwoTrip

Сервіс подорожей OneTwoTrip запустив пакетні пропозиції «Переліт + готель» в додатку для Android. Тепер клієнти сервісу, які планують поїздки за допомогою смартфонів, зможуть економити на подорожах до 30%.

Пропозиції «Переліт + готель» формуються в режимі реального часу і коштують дешевше авіаквитків і готелів, куплених окремо. Це можливо завдяки тому, що пакет включає в себе спеціальні дешеві тарифи від авіакомпаній і готелів, які заборонено продавати окремо. У пакеті доступні тільки наявні пропозиції постачальників — понад 300 000 готелів і 700 авіакомпаній, включаючи лоукостер. З частиною готелів OneTwoTrip працює за прямими контрактами, що дозволяє клієнтам отримувати ще більш вигідні умови: наприклад, відвідування spa, спеціальні пропозиції по підвищенню рівня номера, безкоштовний трансфер і інше.

Для оформлення динамічного пакета в додатку необхідно перейти в розділ «Переліт + готель», вибрати напрямок поїздки, дати, кількість мандрівників і клас перельоту:

Система покаже пропозиції, в які вже включені авіаквиток і проживання в готелі. Склад пакету можна змінити, вибравши інший рейс або готель. Пропозиція оплачується моментально картою: не потрібно чекати підтвердження від авіакомпанії або готелю, як це буває в разі покупки турів. Після оплати маршрутні квитанції і ваучер готелю, прийдуть на пошту клієнта і будуть доступні в особистому кабінеті.

У додатку для iOS пакети «Переліт + готель» з’являться найближчим часом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector