Точка входу в процедуру EnumCalendarInfoExEx не знайдено в бібліотеці DLL KERNEL32.DLL

Багато з нас консервативні. Ми довіряємо лише випробуваним рішенням, які пройшли з нами вогонь і воду, і добре зарекомендували себе протягом багатьох років. Особливо це стосується операційних систем, з якими ми працюємо тривалий час, і функціоналом яких, в общем-то, задоволені. Windows XP — мастодонт за сьогоднішніми мірками, якому довіряють мільйони користувачів по всьому світу. Але одного разу, запустивши який-небудь продукт на базі MS Office (Ворд, Ексель, Аутлук і інші) на Вин XP, ми можемо зіткнутися з помилкою «Точка входу в процедуру EnumCalendarInfoExEx не знайдено в бібліотеці DLL KERNEL32.DLL». Давайте розберемося, що це за проблема і як її виправити.

EnumCalendarInfoExEx.

Суть і причини проблеми, коли точка входу в процедуру EnumCalendarInfoExEx не знайдено

Як відомо, 8 квітня 2014 «Майкрософт» припинила підтримку Windows XP, яка проводилася протягом 12 років. Компанія перестала випускати оновлення безпеки для даної ОС заявивши, що клієнтам пора подумати про перехід на більш сучасну систему.

Підтримка WinXP припинена

Підтримка WinXP була припинена ще в 2014 році

Проте безліч користувачів залишилися вірні зарекомендувала себе Win XP. Користувачів не збентежили масові заяви Майкрософт слабкості її функціоналу та помилки відсутності файлів в бібліотеці DLL KERNEL32.DLL. Багато мають намір працювати з нею в подальшому.

Крім Win XP на комп’ютерах таких користувачів часто встановлені інші продукти від Microsoft. Одним з них є популярний MS Office, функціоналом якого (Ворд, Ексель і ін.) Користуються мільйони росіян. Найбільш часто використовується MS Office 2010, але буває і Офіс 2007 версії, підтримка якого також була припинена 10 жовтня 2017 року.

При запуску програм, що входить в зазначений пакет «Офіс» (Ворд, Ексель, Аутлук і ін), на Вин XP, користувача зустрічає повідомлення «Точка входу в процедуру EnumCalendarInfoExEx не знайдено».

Причиною дисфункції є одне з оновлень «MS Office», призначене для роботи з більш сучасними ОС. Найбільш часто це оновлення KB4462157 від 18 січня 2019 року. Також це можуть бути поновлення KBB4461614, KBB4461579, KB2863821, KB4461522. Дані оновлення призначені для більш сучасних ОС, і після їх установки компоненти пакета МС Офіс на Віндовс XP перестають працювати.

апдейти

Зазначені апдейти призначені для роботи з більш сучасними ОС

Читайте також: «Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдено» в ДІСКОРДІЯ.

Як виправити відсутність файлу в бібліотеці DLL KERNEL32.DLL

Відповідно, виправити помилку процедури EnumCalendarInfoExEx можна шляхом деінсталяції проблемних оновлень з вашої ОС.

Рекомендуємо виконати наступне:

  1. Запустіть ваш ПК, і дочекайтеся закінчення завантаження ОС.
  2. Перейдіть в Панель управління, в ній виберіть «Програми» (також може допомогти натиснути на Win + R, набір команди appwiz.cpl і натискання на введення).
  3. Поставте зверху галочку на опції «Показати оновлення» (або «Перегляд встановлених оновлень»).

    Show update

    Встановіть зазначену галочку

  4. У переліку, що відкрився встановлених оновлень нас цікавлять наступні оновлення:

KB4462157

KBB4461614

KBB4461579

KB2863821

KB4461522

Зазвичай перераховані поновлення є свіжими і встановлені на ПК зовсім недавно. Видаліть перше з перерахованих оновлень, перезавантажте ПК і спробуйте запустити потрібний компонент MS Office.

Якщо помилка про відсутність в бібліотеці DLL точки входу не вирішено, деінсталюйте друге, третє оновлення і так далі. Не забувайте перезавантажувати ПК після видалення чергового оновлення, і перевіряти працездатність МС Офіс.

Зазвичай після першого віддаленого поновлення помилка в системі буває вирішена.

Це цікаво: Ворд онлайн — робота онлайн без реєстрації.

висновок

Поява даної помилки зазвичай пов’язане з автоматичною установкою в системі ряду оновлень пакета «МС Офіс». Позбутися від оповіщення «Точка входу в процедуру EnumCalendarInfoExEx не знайдено в бібліотеці DLL KERNEL32.DLL» допоможе деінсталяція перерахованих нами системних оновлень. Це відновить нормальний функціонал «MS Office», і ви і далі зможете користуватися його багатими можливостями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector