Як додати контакт вайбер на комп’ютері, смартфоні?

вайбер лого
Всі хто користується вже всенародним месенджером прекрасно знає, що всі контакти, які знаходяться в записнику телефону автоматично додаються і в контакти месенджера. І це здебільшого і стало тим, що вайбер став настільки популярним, тому як встановити даний месенджер не маючи смартфона на комп’ютер досить складно, хоча і можливо .. А ось зареєструватися не маючи номера телефону — взагалі неможливо.

Але, незважаючи на це, вайбер для пк можна скачати під будь-яку операційну систему.

І іноді, нам необхідно знайти певний контакт в Вайбере, але він не заведений в телефонну книгу, і в разі виникнення такої ситуації можуть виникнути складності. І зараз ми постараємося це питання вирішити.

Як додати контакт Viber на смартфоні?

Проблем в додаванні контакту в принципі немає, але іноді виникає складність в знаходженні, того самого пункту меню «Додати контакт». Найпростіший спосіб це зайти в контакти і внизу екрану з’явиться кружок. (Показано на картинці)

додати контакт на смартфоні

Далі додаток вас перенесе на сторінку, де можна ввести номер телефону в міжнародному форматі, тобто у вигляді + 380 …, тому як без плюсик на початку номера додаток пошук не хоче здійснювати і навіть якщо ви впевнені, що даний абонент є в вайбере, вам все одно запропонують його запросити. Тому номер вводимо повністю. Після введення номер натискаємо продовжити.

додати контакт крок 2

Якщо даний абонент вже зареєстрований в даному месенджері, то вам випаде його контакт і досить буде натиснути клавішу — готово. Якщо ж його немає в даній системі, то вам випаде пропозицію його запросити.

Як додати контакт Viber з Windows версії?

А тут все набагато складніше, тому як в деськтопной версії зберегти новий контакт ви не можете, тому як розробникам швидше за все було лінь цим займатися. Максимум, що ви можете зробити з версії під windows це створити бесіду і написати даному новому абоненту.

Як написати користувачеві в Вайбер, якого немає в телефонній книзі?

Тут з одного боку все простіше, але все ж юзабіліті даному месенджер не вистачає. Для додавання натискаємо показати номеронабиратель і вводимо номер телефону, знову ж в міжнародному форматі. Нижче номеронабирателя натискаємо кнопку написати повідомлення і насолоджуємося бесідою.

доабвіть контакт під windows

Після такої маніпуляції цей контакт в мобільній версії з’явиться в чатах, а на початку бесіди буде стандартне повідомлення «Цього номера немає в вашому списку контактів». І вибір «Додати» «Заблокувати».

Але як і раніше без мобільної версії обійтися досить складно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector