Телевізійна антена DVB -T2. Чи варто купувати або це маркетинговий хід? —


На даний момент аналогове телебачення вже закінчило свій термін життя, а на заміну йому прийшов цифрове телебачення більш відоме як стандарт DVB — T2. Як тільки старий телевізор перестав працювати тюнери в магазинах зросли в ціні, благо справа тривало це недовго і як тільки ажіотаж впав разом з ним з’явилися величезні знижки в 200-300 відсотків.

Але крім тюнерів для отримання якісного сигналу необхідна ще і антена і маркетологи (потрібно віддати їм повинно за виконання своєї роботи) придумали ще один спосіб заробити на довірливих громадянах. А саме покупка антени, нібито призначеної для прийняття сигналу цифрового телебачення. У соціальних мережах навіть з’явився «мем», що тепер на «польських» антенах можна тільки шашлики смажити. І проблема в тому, що є люди які в це повірили на слово і йшли купувати в магазин нову антену. Хоча можна зайти на форум http://www.tehnari.ru/f187/ і там задати питання, а чи варто взагалі міняти антену разом з установкою тюнера. І зараз я вам спробую пояснити, що будь-яка дециметрова антена здатна приймати сигнал не гірше, а часто і краще, ніж спеціалізована антена DVB-T2.

Чому не потрібно викидати старі антену з покупкою тюнера.

Не дивлячись на те, що сигнал цифрового телебачення несе в собі набагато більше інформації, тому як він кодований і на стороні приймача за рахунок надмірності коду повністю відновлюється, що власне і дає ту можливість дивитися телебачення в HD дозволі. Але при передачі сигналу все також використовується все той же дециметровий діапазон, тільки замість параметрів сигналу яскравості і кольору передаються одиниці і нулі модульовані на тій же частоті, що несе. А тюнер їх перетворює в картинку на екрані.

З усіх каналів, які транслювалися раніше більше половини транслювалися в дециметровому діапазоні і саме для цього діапазону була розрахована Ваша стара антена. Зараз же цифрове телебачення працює на частотах від 500 до 700 мегагерц, тобто це той же дециметровий діапазон. Відповідно раз діапазони збігаються, то для самої антени не має різниці який тип сигналу приймати. І якщо раніше аналогове телебачення у вас показувало без перешкод, то і займається заміною антени Вам не варто. І той міф і ажіотаж про компактних і якісних антенах, м’яко кажучи, вигаданий на порожньому місці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector