Можливості телевізорів. Які необхідні зараз?

3d
Пройшли ті часи, коли телевізор був тільки джерелом відображення каналів ефірного телебачення. Сучасні моделі мають кардинально збільшений функціонал, так що при покупці подібних пристроїв потрібно брати це до уваги. Тут можна сказати навіть більше все матриці випускаються телевізорів практично не відрізняються, а спотворення картинки настільки незначно, що недосвідченим оком знайти — просто неможливо. Тому критерієм вибору телевізорів залишається їх дизайн і звичайно ж додаткові можливості. Єдиний момент, про який варто пам’ятати, що зі збільшенням кількості функцій — збільшується і ціна продукту.

Але якщо підійти до цієї справи з розумом, не поспішати, дочекатися хороші знижки в магазинах, то можна купити цілком хороший девайс і при цьому не переплатити ні копійки.

Які можливості телевізорів необхідні в сучасному світі?

Перша і найбільш поширена (Без якої телевізор не може існувати, ні в одному будинку) — можливість програвання мультимедіа файлів з флеш-накопичувачів. У таких пристроях є вбудований програвач, що дозволить вам не тільки дивитися записи улюблених фільмів, а й слухати музику. Також не менш часто за допомогою додаткових накопичувачів реалізовується функція запису мовлення, що дозволить вам не пропустити важливий момент спортивної трансляції за час вашого короткострокового відсутності.

Вищевказані функції вже практично стали стандартом в обладнанні, але ж є ще й менш часто зустрічаються, але вкрай корисні і популярні функції. Зокрема, на другому місці по потребі знаходитися так звана функція SmartTV, яка дозволяє перетворити ваш телевізор в повноцінний мультимедійний центр, а іноді і часткову заміну комп’ютера. Телевізори з подібними функціями є практично у всіх відомих виробників, в статті за цим посиланням ви знайдете об’єктивний опис даної функції.

Варто зауважити, що для використання свого телевізора як комп’ютер і переглядати фільми і ролики онлайн, не обов’язково купувати ТВ з технологією смарт, тому як можна докупити приставочку під андроїд, яка і буде виконувати всі функції смарта.

На третє місце по потребі можна віднести технологію програвання 3d фільмів і зображень. Хоча якщо такого телевізора у вас ніколи не було дуже хочеться купити собі саме такий девайс, але все проходить після того як ви шукали фільм в перебігу декількох годин, тому його закачували на флешку (а це мінімум 16 гігабайт, тому дешева флешка не підійде). І в кінцевому підсумку подивилися 2-3 фільми і окуляри лежать і припадають пилом на поличці до приходу гостей, щоб похвалитися, що у вас є 3d.  

Такі функції як бездротовий доступ до мережі, управління за допомогою жестів, вбудовані тюнери супутникового телебачення або DVB-T будь-якої версії — все це потрібно, але для кожного цей набір буде різним. І вибирати варто виходячи зі своїх потреб.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector