Telegram бот для Instagram: що він вміє і навіщо він потрібен

Як і у випадку з «Telegram» ботами для соціальної мережі «ВКонтакте», в «телеграмі» боти для «Інстаграма» мають обмежений функціонал. Перші і найпопулярніші — це роботи, які допомагають «накрутити» для себе передплатників, а другі — реалізують можливість завантажувати публікується контент в «Інстаграме».

Telegram бот для Instagram: що він вміє і навіщо він потрібен

Telegram бот для Instagram дозволить управляти передплатниками.

Боти для накрутки передплатників і лайків

Відкрийте програму «Telegram» і в рядок пошуку введіть @ scs110100bot або пройдіть по посиланню http://t.me/scs110100bot.

Додати додаток

Відразу варто уточнити, що за запевненням розробників, всі аспекти роботи соціальної мережі враховані, і ніяких санкцій за використання @ scs110100bot не виникне. Далі, відкрийте чат і натисніть на «Почати» ( «Start») і зробіть наступне:

  1. Після активації чату появи привітання з невеликим відеороликом, переглянувши який, можна ознайомитися з основними принципами і завданнями даного проекту. Після перегляду натисніть на кнопку «Далі». Натисніть на кнопку «Далі»
  2. Далі, надійде повідомлення з ще одним відео, де будуть відповіді на часто виникаючі питання (FAQ), після перегляду натисніть «Далі».
  3. В наступному кроці боту потрібно ваш нік аккаунта в Instagram. Після відправки і перевірки робот попросить перевірити, чи ваш це аккаунт, надіславши посилання на нього, і якщо все вірно, натисніть «Так». Ввести нік аккаунта в Instagram
 1. Далі, принцип роботи бота грунтується на покроковому виконанні певних дій з метою отримання нового рівня.
 2. Для отримання рівня «Старт» вам буде потрібно підписатися на певні акаунти, які надішле робот, після здійснення даних дій натисніть «Підтвердити підписку».
 3. Для отримання рівня «Рост» запросіть певну кількість користувачів «Інстаграма», використовуючи реферальне посилання.
 4. На цьому основні кроки можна вважати завершеними. Завдяки тим передплати і запрошеннями, які були здійснені, поступово будуть набиратися передплатники і відповідно лайки, тим самим і здійснюється вищезгадана накрутка.

Для скачування з «Instagram»

Для скачування медіаконтенту з соціальної мережі «Інстаграм» найбільшу популярність отримав бот під назвою @InstaSave. Для використання додайте його до себе і виконайте наступні кроки:

 1. Натисніть на кнопку «Почати» ( «Start») або виконайте команду «/ start».
 2. Дочекайтеся відповідного повідомлення, в якому буде вказано: «Just send me an instagram link like this», тобто запитується роботом посилання на той чи інший файл (фото, відео).
 3. Скопіюйте посилання з додатка або сайту «Instagram» і вставте її в чат. З’явиться інформація по відправленої посиланням.
 4. Дочекайтеся завантаження. Після того як файл буде доступний для скачування, клікніть по ньому і виберіть одне з цікавих для вас дій.

Варто сказати, що «Телеграм» бот для «Інстаграм» — це відмінні проекти, так як користувачів даних месенджера і соціальної мережі вже мільйони по всьому світу, і саме тому інтерес до подібних проектів буде тільки зростати з кожним днем. А в магазинах ботів для «Telegram» можна знайти ще безліч корисних варіантів не тільки для розваги, але і для заробітку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector